Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı Ürün İncelemesi

Xiaomi yüz temizleme cihazı pek çok kadın tarafından merak edilen bir cihazdır. Son yıllarda trend olan yüz temizleme cihazları arasında öne çıkan Xiaomi yüz temizleme cihazı nedir, özellikleri nelerdir, fiyatları ne kadar, ne işe yarar, faydaları nelerdir, nasıl kullanılır, modelleri ve çeşitleri nelerdir merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı Ne İşe Yarar?

Xiaomi yüz temizleme cihazında dual sonic teknolojisi yüzünüzdeki kiri etkili bir şekilde temizler. 90 saniye zamanlama fonksiyonu, nazikçe yağ, kir, ölü deriler, sebum ve makyajı cildinizden derinlemesine temizler. Silikon malzeme ve tasarımı bu cihazı güvenli ve sağlam hale getirir. 

Yüz bölgesini temizlemek için bu cihazda üç bölge vardır. Tasarımda hassas ve kıvrımlı bölgeler için, T bölgesi için ve geniş bölgeleri temizlemek için üç bölge vardır. Bu cihazın kompakt boyutu ve hafif gövdesi vardır. Bu tasarımın dışarıda taşınması kolaydır, seyahat için uygundur. IPX7 su geçirmez tasarıma sahip olan bu cihazın kullanımı güvenlidir.

Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı Modelleri 

Bu yüz temizleme cihazının iki farklı modeli vardır. Bu modellerin her ikisi de farklı yüz temizleme seçenekleri sunar ve farklı özelliklere sahiptir. Bu cihaz silikon ve kalın fırçalı bir yüzeye sahiptir. Yüz bölgesine masaj yapan bu cihazın modellerini aşağıda açıkladık.

Xiaomi Inface Sonic Yüz Temizleme ve Cilt Bakımı Masaj Cihazı

Bu yüz temizleme cihazında hassas temiz alanlar, temiz alanlar ve derin temiz alanlar üç farklı bölge vardır. Böylece farklı yüz temizleme ihtiyaçlarına farklı bölgeler sunulur. Esnek silikon fırça kılları kalın yapıda olduğu için yüzü çizmez ve tahriş etmez. 

Bu cihazda çift ses dalgası teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji sayesinde cilt derinlemesine temizlenir. 90 saniyede ciltteki sebum, fazla yağ, kirler, makyaj kalıntıları ve ölü cilt hücreleri temizlenir. Su geçirmez özellikleri sayesinde cihaz suyla güvenli bir şekilde kullanılabilir. Bu cihazın gri, pembe, yeşil ve turuncu olmak üzere dört farklı renk seçeneği vardır.

Xiaomi Jordan & Judy Sonic Yüz Temizleme Cihazı

Bu yüz temizleme cihazı hafif ve taşınabilir olduğu için seyahatlere uygundur. Bu yüz temizleme cihazı cilde nazikçe masaj yapar. Su geçirmez silikon fırçası cildin her bölgesini derin bir şekilde temizler. Bu cihazın pembe, kırmızı ve mavi olmak üzere üç farklı rengi vardır.

Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı Kullanım Kılavuzu

Derin yüz temizliği sağlayan bu silikon yüz temizleme cihazı  yumuşak ve cilt dostudur. IPX 7 sınıfı su geçirmez özelliklere sahiptir. 90 saniyede cildin derin katmanlarını temizleyen bu cihazda çift akustik dalga teknolojisi kullanılmıştır.

Derin temizlik alanı, normal temizlik alanı ve ince temizlik alanı olmak üzere üç farklı bölgesi vardır. Taşınabilir tasarımı sayesinde seyahate uygundur. Sonik titreşim, hafifçe yağ, kir ve makyaj yüzünüzde derinlemesine temizliği yardımcı olur. 3D şekilli cihaz, yüzdeki kan akışını teşvik etmek için hafif titreşimi artırır. Yüz kaslarını gevşetir.

Cildin daha genç görünmesini sağlayan cildin doğal ışıltısını arttırmak için iyon emilimi sağlar. Kompakt boyut ve hafif gövdesi sayesinde dışarıda taşınması kolaydır, seyahat için uygundur. Su geçirmez tasarımı sayesinde bu cihazı kullanmak güvenlidir.

Xiaomi Inface Yüz Temizleme Cihazı

Xiaomi’nin en çok satılan yüz temizleme fırçalarından birisi de Xiaomi Inface yüz temizleme cihazıdır. Bu cihaz çok kolay taşınabilir ve cildi tahriş etmeden etkili bir temizlik deneyimi sunar.

Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır?

Bu cihazın kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Bu cihazı ıslatın ve yüz temizleme jelinden biraz cihazın üzerine alın. Cihazın üzerindeki tuşa basın. Daha sonra cihazı yüzünüzde gezdirerek masaj yapın ve titreşimli cihazla cildinizi temizleyin. 90 saniye sonra cihaz otomatik olarak duracaktır. Yüzünüzü bol suyla temizleyin. Son olarak nemlendirici kremi yüzünüze uygulayın.

Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı Renkleri 

Bu cihazın pembe, gri, yeşil ve sarı olarak dört değişik renk seçeneği vardır.

Xiaomi Inface Sonic Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı Nasıl Kullanılır?

Bu sonic teknolojisi olan yüz temizleme cihazını kullanmadan önce mutlaka cildinize buhar banyosu uygulayın. Cildinizi hafif nemlendirmek için cildinizi ıslatın. Cihazın üzerine biraz yüz temizleme jeli alın ve cihazın düğmesine basıp yüzünüzde gezdirin. Cildinize 90 saniye boyunca cihazla masaj yapın ve derinlemesine temizliğin keyfini çıkarın. Cihaz otomatik olarak durduğu zaman cildinizi bol suyla durulayın ve ardından nemlendirici krem kullanın.

Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Çalışır?

Öncelikle bu cihazın ortada bulunan tuşa uzun müddet basılı tutun. Böylece cihaz çalışır. İlk tuşa bastığınızda en zayıf kademede çalışır. Bu tuşa bir kez daha basarsanız orta kademeye geçer. İki kez daha basarsanız güçlü kademeye geçer. Cihaz yüzünüze masaj yaparken 90 saniye sonunda otomatik olarak durur.

Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Şarj Edilir?

Bu cihazı çok kolay şarj edebilirsiniz. Cihazın kutusundaki kabloyu cihaza ve prize takarak şarj edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir