Bepanthol Cilt Bakım Kremi Faydaları

Bepanthol cilt bakım kremi pek çok farklı hastalığa iyi gelen bir üründür. Her evin ecza dolabında bulunması gereken Bepanthol cilt bakım kremi nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir?

Bu cilt bakım kremi, tahriş olmuş ve hassas cildi, güneşten, döküntülerden, soğuktan, kuruluktan korumak, yenilemek ve nemlendirmek için ideal bir üründür. Deride hiç yağ izi ve yapış yapış bir his bırakmadan hemen emilir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Krem, profilaksinin restorasyonunu ve hassas ve tahriş olmuş cildin tedavisini destekleyen yüzde 5 bepanthol provitamin B5 içerir. Bu nedenle tüm cilt tiplerini nötr bir pH derecesine sahiptir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Fiyatı

Bu kremin güncel fiyatı 20 lira ile 40 lira arasında değişir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nerelerde Kullanılır?

Bu cilt bakımı kremi kurumuş, tahriş olmuş, soğuktan dolayı hasar görmüş, güneşten dolayı hasar görmüş ciltlerde ve pişiklerde kullanılan bir üründür. Tüm cilt tiplerinin rahat bir şekilde kullanabileceği bu cilt bakım kremi cildi onarır, yeniler ve besler.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Faydaları Nelerdir?

Nemlendirici ve yenileyici özelliklere sahip olan bu cilt bakım kremi kuru ve hassas ciltler için idealdir. Fakat tüm cilt tipleri bu cilt bakım kremini kullanabilir. Ciltteki ağır hasarları ve tahrişleri iyileştirir.

Bepanthol krem, cildi gençleştiren ve tahriş ve kuruluktan koruyan nemlendirici bir kremdir. Yüzde 5 oranında Provitamin B5 içeren bu krem, cildin yenilenmesine katkıda bulunur ve derinlemesine nemlendirir. Bepanthol kremi güneşe maruz kaldıktan sonra, ağdadan sonra, tıraştan sonra, şiddetli soğuk havaya ya da sıcak havaya maruz kaldıktan sonra cildi onarmak için kullanılır. 

Bu cilt bakım kreminin hafif dokusu kolayca emilir, serinlik ve gençleşme hissi bırakır. Cildi derinlemesine nemlendirir ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir ve günlük kullanıma uygundur. Bu cilt bakım kremi cilt dostu bir pH’a sahiptir ve kokusu yoktur.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Kullanım Alanları

Her gün etkili nemlendirme ve yenilenme sağlayan bu özel cilt bakım kremi kuru ve hassas cilt tahrişleri için ideal bir kullanıma sahiptir. Yüzde 5 provitamin B5 (dekspantenol) içeren spesifik bileşime dayanan garantili bakım sağlayan bu cilt bakım kremi provitamin B5’in cilt üzerinde çift etkisi vardır. Doğal nemlendirme sürecini desteklerken etkili bir şekilde nemlendirir.

Bu cilt bakım kremi cilt yenilenmesi, hidrasyon ve kuru ve hassas cilt tahrişlerinin bakımını destekler.

Aynı zamanda bu krem günlük güzellik bakımınızdan sonra sağlıklı kalmanıza yardımcı olur. Bu cilt bakım kremi cilde hemen emilir ve serinlik hissi verir. Bu cilt bakım kremi cildi ferahlatır ve serinletir. Ayrıca güneş ışığına maruz kaldıktan sonra cildin etkili bir şekilde nemlendirilmesi için uygundur. Bu cilt bakım kremi dermatolojik olarak test edilmiştir, parfüm içermez ve günlük kullanım için uygundur.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Bu cilt bakım kremini doktorunuzun önerdiği şekilde kullanın. Tam doz talimatları için ilaç üzerindeki etikete bakın. Bu cilt bakım kremi sadece harici kullanım içindir.

Bu cilt bakım kremini doğrudan etkilenen bölgelere günde bir veya iki kez veya doktorunuzun size belirttiği şekilde uygulayın.

Bu cilt bakım kremini uygulamadan önce etkilenen bölgeyi yıkayın ve tamamen kurulayın. Bu cilt bakım kremini eşit olarak dağılana kadar hafifçe ovalayın. Bu kremi kullandıktan hemen sonra, elleriniz tedavi edilen bölgenin bir parçası değilse mutlaka sabun ve su ile yıkayın.

Bir doz bu kremi sürmeyi unutursanız, mümkün olan en kısa sürede kullanın. Bir sonraki dozunuzun zamanı gelmişse, kaçırılan dozu atlayın ve normal doz programınıza geri dönün. Bir seferde kesinlikle iki doz kullanmayın. Bu cilt bakım kreminin nasıl kullanılacağı hakkında sorularınız varsa doktorunuza danışın.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Çeşitleri Nelerdir?

Bu kremin pek çok farklı formu vardır. Farklı kremler, vücudun farklı bölgeleri için etkilidir. Bepanthol Dudak Bakım Kremi, Bepanthol Baby Pişik Önleyici Krem, Bepanthol Onarıcı Bakım Kremi, Bepanthol Vücut Losyonu, Bepanthol F Vücut Losyonu, Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi Ve Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem gibi çeşitli türleri vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir