Zdrave Krem Ne İşe Yarar?

Zdrave krem genel olarak pek çok kişinin muzdarip olduğu sivilce ve akneleri tedavi eder. Peki Zdrave krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Zdrave Akne Kremi Nedir?

Bu kremin içinde su, likit parafin, vazelin, çinko oksit, setearil alkol, sodyum setilil sülfat, stearik asit, ceraalba, lanolin, propilen glikol, parfüm, sodyum benzoat, heksil sinnamaldehit, sitronellol, hidroksisitronellal, butilfenil metilpropional,  linalool, hidroksioheksil 3-sikloheksenkarboksaldehid, alfa-izometil iyonon, benzil salisilat, d-etil asetat vardır.

Geleneksel Zdrave kremiyle aynı benzersiz özelliklere sahip hafif ve hassas bir kremdir ancak kolay uygulama ve hızlı emilim sağlayan hafif formüle sahiptir. Yüze ve tüm vücuda uygulama için uygundur. Çinko oksit hassas cildi rahatlatır ve yumuşatır. Bu krem cildi soğuk, rüzgar ve güneşin zararlı UV ışınlarından koruyan koruyucu bir tabaka oluşturur. Papatya ve sumak özü, E vitamini ve D-pantenol içerir.

Cilt tahrişleri için en iyi Bulgar kremlerinden biridir. Deri döküntülerini, pişikleri, bebek bezi döküntülerini, tahriş olmuş ve yaralı cildi yatıştırır, rahatlatır ve iyileştirir. Çinko oksit ile zenginleştirilmiş olan bu krem, çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Güçlü bir anti-enflamatuar ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. Yüz ve vücut için uygundur.

Zdrave Krem Fiyatı

Bu kremin güncel fiyatı 13 lira ile 35 lira arasında değişir.

Zdrave Krem Ne İşe Yarar?

Bu akne kremi,  nesiller tarafından kullanılan Bulgar kremidir, kanıtlanmış etkisi vardır ve tahriş olmuş cildi yatıştırır. Sakinleştirici etkiye sahip kaliteli bir kozmetik üründür. Güçlü anti-inflamatuar ve yumuşatıcı etkisi ile cilde komple bakım yapar. 

Tahriş olmuş cildi tedavi etmek için özel olarak formüle edilmiştir. Düzenli kullanımı cildin doğal yumuşaklığını ve esnekliğini geri getirir ve güçlü bir şekilde korur. Yüz ve vücut için uygundur. Kısa kullanımdan sonra tahriş olmuş, iltihaplı veya hasarlı cilt tamamen yenilenir.

Kuru, düzensiz, yağlı ve hassas cildin cilt bakım malzemelerine eklenebilen bu ürünü düzenli olarak kullanmanın en önemli faydalarını çok yönlüdür.

Bu krem, yağlı ciltte sebum artışını kontrol eder böylece ciltte akne ve sivilce oluşumunu önler. Ciltteki mevcut sivilcelerin iyileşme süresini kısaltır.

Alerjik ciltler tarafından kullanıldığında alerji semptomlarını hafifleten bu krem, ciltte alerji semptomlarının ortaya çıkmasını önler.

Cildin tahrişini, pul pul dökülmesini ve kuru cildi önler, cildin pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar.

Bu krem, özellikle topuk bölgesinde derideki çatlaklara uygulanabilir. Çatlakları temizler ve cildi sıkılaştırır. Bacaklara, kalça ve basen bölgesine uygulandığında çatlakları ve selülitleri kırar. Başka bir deyişle, sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir ve cilt sarkmasını iyileştirir.

Ağda sonrası ciltte görülen tahriş, kızarıklık ve kaşıntıyı alan bu krem, genital bölgedeki ayrıca kaşıntı ve kızarıklıkları giderir. Başka bir deyişle, bacaklara ve koltuk altlarına ek olarak genital bölgeye uygulanabilir. Ürün erkekler tarafından da kullanılabilir.  Tıraştan sonra ciltte kızarıklık, tahriş ve kaşıntıyı azaltır.

Sadece böcek ısırıklarının neden olduğu ağrıyı ve acıyı değil aynı zamanda kaşıntı ve kızarıklığı da giderir.

Zdrave Krem Faydaları

Son zamanların en çok konuşulan cilt bakım ürünlerinden biri olan ZDrave Krem, faydaları ile göz kamaştırıyor. Mavi macun olarak da bilinen Zdrave krem son zamanlarda sıkça kullanılan başarılı ürünlerden biridir. İnsanlar arasında bir tedavi kremi olarak bilindiği için israf edilmez ve çok değerlidir. Bulgaristan’da yapılan bu krem ile ilgili tüm sorularınızın cevabı yasemindir.

Bu krem genel olarak Trakya bölgesinde yaşayan kadınların günlük cilt bakım rutinlerinde kullandıkları ve makyaj çantalarında sürekli taşıdıkları bir kremdir. Cilt üzerindeki nemlendirici, besleyici, onarıcı ve yenileyici etkisi ile öne çıkan bu krem, yüz, el ve cilt bakım kremi olarak kullanılır. Ek olarak, yaralara ve kesiklere uygulandığında yaraların iyileşme süresini azaltır.

Özellikle yağlı ciltler için, ürün sivilce ve akne iltihabını kurutur. Çok miktarda bulunan çinko sayesinde akne ve akne iltihaplarının geniş alanlara yayılmasını önler. Paraben ve sert kimyasallar içermeyen bu krem, cilt sağlığımızı korur. Aktif madde çinko oksit içeren ürün, çinko oksit içeriği sayesinde antienflamatuar bir etki gösterir ve cildi bakteri ve mikroplara karşı korur. Ayrıca ciltteki bakteri ve mikropları da yok eder.

Zdrave Krem Kullanımı Nasıldır?

Bu krem, hassas cilt üzerinde güçlü bir yatıştırıcı ve yumuşatıcı etkiye sahiptir. Cildin kurumasına ve çevresel etkilere karşı koruyucu bir film tabakası oluşturur. Güçlü anti-inflamatuar ve yumuşatıcı özellikleri ile cildi korur. Tahriş olmuş ve yıpranmış cildi tedavi etmek için özel olarak formüle edilmiştir. Düzenli kullanımı cildin doğal yumuşaklığını ve esnekliğini geri getirir ve güçlü bir şekilde korur.

Yüz ve vücut için uygundur. Kısa kullanımdan sonra tahriş olmuş, iltihaplı veya hasarlı cilt tamamen yenilenir. Bu kremi kullanmadan önce ellerinizi sabun ve suyla yıkayın. Temiz ve kuru cilde geceleri bir kez bu kremi uygulayın. Krem, hassas cildin etkili bir şekilde sakinleşmesini ve yumuşamasını sağlar. 

Yağlı bir cildiniz varsa, cildinize gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Hatta cildinize bir makyaj bazı veya fondöten olarak bu kremi uygulayabilirsiniz. Makyajınızı uzun saatler boyunca cildinizde tutabilirsiniz. Kuru veya karma cilt tipiniz varsa, ürünü tüm cildiniz yerine cildinizdeki sorunlu bölgeye uygulamanızı öneririz. Aksi takdirde, cildinizin kurumasına neden olabilirsiniz.

Kremi cildinize uygulamadan önce, tüm cildinizi bol suyla yıkamalı ve makyaj ve diğer kremleri temizlemelisiniz.

Kremin düzenli kullanımından en iyi sonuçları almak için, gece yatmadan önce bu kremi cildinize uygulamanızı öneririz.

Zdrave Krem Nereden Alınır?

Bu ürünü kozmetik marketlerden ve e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

Zdrave Krem Sivilceye İyi Gelirmi?

Evet, bu krem sivilce ve akne tedavisinde etkilidir.

Zdrave Krem Pişik Tedavisinde Kullanılır Mı?

Evet, bu krem pişiği iyileştirir.

Zdrave Krem Fiyat Eczane

Bu kremin fiyatı 13 lira ile 35 lira arasında farklılaşır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir