Acnecinamide Jel Krem Ne İşe Yarar?

Acnecinamide jel krem genel olarak ciltteki fazla yağı gideren ve çeşitli cilt problemlerini iyileştiren bir üründür. Peki Acnecinamide jel krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Acnecinamide Day And Night Jel Krem Nedir?

Bu  jel krem genel olarak komedonları, akneleri ve sivilceleri gideren bir üründür. Aynı zamanda ciltteki fazla yağı giderir. Siyah noktaları, beyaz noktaları ve koyu lekeleri iyileştiren bu krem cildi dengeler.

Ciltteki hiperpigmantasyonu yani renk değişikliklerini gideren bu jel krem içindeki vitaminler sayesinde cildi harika bir şekilde besler. Cildin rengini aydınlatan ve parlak hale getiren bu jel krem cilde komple bir bakım yapar. Ciltteki kızarıklık, tahriş ve hassasiyeti tedavi eder. Cildi nemlendirir, pürüzsüz ve çok yumuşak hale getirir. 

Acnecinamide Jel Krem İçerik

Bu jel kremin içindeki maddeler niasinamid, B3 vitamini, oenothera biennis (çuha çiçeği), üre, gliseril stearat se, pantenol (b5 vitamini), genistein, dikapril, karbonat, kaprilik / kaprik trigliserit, siklometikon, tatlı badem yağı, allantoin, sodyum poliakrilat, narenciye limon, meyve yağı, akrilatlar / c10-30 alkil akrilat çapraz polimer, bht ve sorbik asittir.

Acnecinamide Jel Krem Fiyatı

Bu jel kremin şimdiki fiyatı 44.90 liradır.

Acnecinamide Jel Krem Blog

Bu blog yazımızda Acnecinamide jel krem ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Acnecinamide Jel Krem İçeriği

Bu jel kremin içindeki maddeler niasinamid, B3 vitamini, oenothera biennis (çuha çiçeği), üre, gliseril stearat se, pantenol (b5 vitamini), genistein, dikapril, karbonat, kaprilik / kaprik trigliserit, siklometikon, tatlı badem yağı, allantoin, sodyum poliakrilat, narenciye limon, meyve yağı, akrilatlar / c10-30 alkil akrilat çapraz polimer, bht ve sorbik asittir.

Acnecinamide Jel Krem Neye Yarar?

Bu jel kremi genel olarak akne lezyonları, sivilce ve lekelerle etkili bir şekilde mücadele eden patentli bir bileşen bileşimine sahiptir. Ana bileşen niasinamid veya B3 vitamini (ayrıca PP vitamini veya nikotinamid olarak da bilinir) olarak adlandırılır. Antibiyotik tedavisine güvenli ve etkili bir alternatif sunar.

Bu jel kremin ana aktif maddesi olan niasinamid üzerine yapılan son klinik çalışmalar, niasinamidin diğer akne tedavilerinin çoğundan farklı olduğunu göstermektedir. Etkililik, hareket hızı, rahatlık ve güvenlik açısından üstündür. Aynı zamanda kızarıklık, hassasiyet ve sivilceler üzerinde etkilidir. Niasinamid suda çözünür bir vitamin ve aktif niasin formudur ve anti-enflamatuar özellikleri nedeniyle diğer birçok cilt bozukluğunu tedavi etmek için kullanılır.

Akne tedavisinde niasinamid topikal veya oral olarak kullanılabilir. En etkili topikal niasinamid konsantrasyonu yüzde 4 olarak bulunmuştur. Klinik çalışmalar, yüzde 4 niasinamid ile topikal antibiyotiği (yüzde 1 klindamisin) karşılaştırdı, seiz hafta sonra niasinamid daha iyi veya eşit sonuçlar gösterdi. Burada klindamisin, akne tedavisinde dirençli bakterileri üretmekle ilişkili olduğu için yüzde 4 niasinamid topikal tercih edildi.

Niasinamid dışında, bu jel kremin içinde alfa hidroksi asitler, poli hidroksi asitler, linoleik asit, pantenol (b5 vitamini), allantoin, yeşil çay özü, hamamelis özü, c vitamini, folik asit, beta glukanlar ve salisilik asit gibi birkaç doğal ve güvenli anti-akne bileşeni vardır. 

Bu jel krem, ciltteki enflamasyonu kontrol eder. Tahriş olmuş cildi yatıştırır, akneleri ve sivilceleri temizler. Cildi nemlendirir ve yumuşak hale getirir. Hiperpigmentasyonu ve koyu lekeleri azaltır, cilt rengini açar. Ayrıca cildin elastikiyetini artırır.

Kızarıklık ve lekeleri hafifletir, sebum akışını ve aşırı üretimi kontrol ederek cilt gözeneklerinin çalışmasını düzenler. Siyah noktaların azaltılmasına ve sivilcelerin kontrol edilmesine yardımcı olur. Ayrıca düzensiz renklenmeyi azaltmaya yardımcı olur ve cildi pürüzsüz ve yumuşak tutmak için nemlendirir. Kızarıklığı azaltır, lekeleri giderir ve cilt tahrişini kontrol eder.

Acnecinamide Jel Krem Kullanımı

Acnecinamide Peeling Scrub ile cildinizi temizledikten sonra, Acnecinamide jel kremini günde bir veya iki kez etkilenen bölgelere masaj yaparak uygulayın. Bu kremi uygularken gözlere temas ettirmeyin. Ardından cildinizi bol suyla durulayın. Bu jel kremi sabah ve akşam düzenli olarak kullanın.

Acnecinamide Jel Krem Yan Etkileri

Acnecinamide jel krem Süslü Sözlük yazarları tarafından çok sevilerek kullanılan bir kremdir. Bu kremin bildirilen bir yan etkisi yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir