Xiaomi Mi 7 Canlı Olarak Görüntülendi

Xiaomi Mi 7 için son zamanlarda birçok iddia ortaya atıldı ancak şu günlerde ortaya çıkan bazı görseller ile telefonu canlı bir şekilde görebiliyoruz. Bu görseller birçok sızıntıyı doğrular nitelikte.

Xiaomi Mi 7 ile ilgili bu görseller telefonun ön ve arka yüzünü net bir şekilde gösteriyor. Çoğu kullanıcının telefonlarda bulunmasından hoşlanmadığı çentik olayı bu telefonda da gözüküyor maalesef. iPhone X benzeri büyük bir çentiğe yer verilmiş. Bu çentiğe aynı Apple’ın da yaptığı gibi bir 3D yüz tarama teknolojisi yerleştirildiği düşünülüyor ki bu tahmin bir hayli güçlü gibi duruyor.

Sağ tarafta Mi 7 ve sol tarafta da Mi 7 Plus olduğu iddia ediliyor. Bu görsele baktığımızda ise cihazın arka kısmında tıpkı Mi Mix 2S’de olduğu gibi dikey bir çift kamera yerleşimi ve fiziksel bir parmak izi okuyucu buton yer alıyor. Buna göre ekrana entegre parmak izi teknolojisinin yer verilmediğini anlayabiliyoruz. Ayrıca gördüğünüz gibi bir cihaz toz pembe iken diğeri ise beyaz bir renk ile bizi karşılıyor. Bu bilgilere göre cihazın renk seçenekleri önceki modele göre daha zengin olacağını tahmin edebiliriz.

Xiaomi Mi 7 Özellikler

Önceden ortaya atılan bilgiler ışığında Xiaomi Mi 7’nin 5.6 inç OLED bir ekrana sahip olması bekleniyor. Mi 7 Plus modelinde ise 6.01 inç OLED ekran olacağı söyleniyor. Her iki model de gücünü Snapdragon 845 işlemcisinden alacak, bunun yanında cihazlarda 6GB ve 8 GB’lık versiyonların bulunacağı tahmin ediliyor. 64GB ve 128GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği ile sunulacak cihazlarda RAM versiyonların da yine bu depolamalara göre farklılık göstermesi bekleniyor.

Tanıtım tarihi olarak 23 Mayıs ortalıkta dolanıyor. Cihazların fiyatlarının ise 440 ile 520 dolar arasında olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir