Samsung Galaxy S20 Fan Edition Modeli Geekbench’te Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S20 Fan Edition modeli ile ilgili olarak Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga seti ile geleceğini biliyorduk. Ancak SM-G780F model numaraları cihazın Geekbench’te listelenmesi ile birlikte bu durum daha farklı olacak gibi duruyor çünkü Geekbench’te Exynos 990 yonga seti ile birlikte geleceği belirtiliyor.

Akıllı telefonların performansını ortaya koyan kıyaslama veritabanı, Galaxy S20 Fan Edition modelinin 8GB RAM ile birlikte geleceğine de işaret ediyor. Bununla beraber SM-G781B model numarasına sahip olan S20 Fan Edition modeli daha önceden Snapdragon 865 yonga seti ve 6GB RAM ile Geekbench’te görülmüştü.

Muhtemelen bazı bölgelerde Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga seti ile gelecek olan model, bazı bölgelerde de Samsung’un Exynos 990 yonga seti ile satışa sunulacak. Samsung’un yeni “Fan Edition” modeli hakkında henüz resmi bir duyuru yok ancak söylentilere göre cihaz 2020’nin dördüncü çeyreğinde tanıtılacak.

Yakın zamanda sızdırılan tasarım detaylarına göre akıllı telefon Infinity-O olarak adlandırılan kamera deliğine sahip bir ekran ile birlikte gelecek. Full HD+ çözünürlükte olacak bu ekranın tazeleme oranının ise 120Hz olarak karşımıza çıkacağı belirtiliyor. Bunun yanı sıra ekranın 6,5 ile 6,7 inç arasında bir boyutta olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition modelinin arka tasarımının ne şekilde sunulacağını henüz bilmiyoruz. Ancak 12MP ana kamera, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 3x optik zoom yapabilen 8MP telefoto kamera ile birlikte sunulan üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacağı çoğu sızıntıda ve söylentide belirtilmektedir.

Akıllı telefonun 4.500mAh kapasiteli bir batarya ile geleceği söyleniyor. Cihazın nasıl bir şarj teknolojisi ile geleceği bilinmese de hızlı şarj özelliğine sahip olacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte Samsung’un yaklaşan akıllı telefon modeli IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına da sahip olacak. Cihaz hem 4G hem de 5G destekli iki farklı versiyonda satışa sunulacak.

“Samsung Galaxy S20 Fan Edition Modeli Geekbench’te Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir