Oppo, Reno Glow Serisi İçin Avrupa’da Marka Haklarını Tescilledi

Oppo, Reno akıllı telefon serisini orta sınıf ve bütçe dostu akıllı telefon modelleri sunmak için oluşturdu. Bu kapsamda bu seriye her geçen gün yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Şirket, Avrupa’da yaptığı işlemler ile Reno Glow serisi için marka haklarını tescilledi. Bu işlem LetsGoDigital tarafından ortaya çıkarıldı.

Oppo Mobile Telecommunications Ltd., yakın zaman içinde EUIPO’da (Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi) “Reno Glow” isimli bir marka oluşturdu. Bu ticari marka 24 Nisan’da listelendi ve marka 9 adet telefon modelini bünyesinde bulunduruyor.

Bu akıllı telefon serisi ile karşımıza gelecek yeni cihazların özellikleri dair herhangi bir ayrıntı henüz ortaya çıkmış değil. Ancak “Glow” ismiyle Oppo’nun neye odaklanmak istediğini anlayabiliyoruz. Yüksek ihtimalle bu cihazlar karanlık yerlerde çok iyi işler ortaya çıkarabilecek, örnek olarak gece çekimlerinde. Ayrıca karanlıkta tasarımsal açıdan hoş duran detaylara da sahip olabilirler.

Glow ismiyle vurgulanmak istenen bir diğer olası açıklama ise yüksek tazeleme hızı ve daha yüksek çözünürlüklü ekranlar olabilir. 2020 yılında ekranlar konusunda trend 120Hz tazeleme hızı ve genel olarak AMOLED amiral gemileri oluyor. Belki de Reno Glow serisinde de bu trendden farklı bir şey olmayacak.

Bu yeni serisinin kesin olarak 5G desteğine sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni artık bu teknolojisinin Avrupa bölgesinde daha fazla benimsenmiş olması ve istikrarlı 5G bağlantılarına yönelinmiş olunmasıdır.

Oppo’nun yeni reno Glow serisine dair detaylar şu anda oldukça az. Bu cihazlar sadece haftalar içinde Çin’de tanıtılacak olan yeni modeller de olabilir. Kısacası şu anda birçok şeyi bilmediğimiz için her an her şey olabilir. Bekleyip göreceğiz.

“Oppo, Reno Glow Serisi İçin Avrupa’da Marka Haklarını Tescilledi” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimlepaylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir