Xiaomi, Şeffaf Kapaklı Redmi K30 Pro Modelini Paylaştı!

Xiaomi, şeffaf kapaklı olarak piyasaya sürdüğü “Explorer Edition” isimli modellerini ilk olarak 2018 yılında piyasaya sürdü. Bu piyasaya sürülen ilk model Mi 8 Explorer Edition’dan bir başkası değildi. Şirket daha sonrasında tanıttığı Mi 9 modelinde de bu şeffaf arka kapaklı Explorer Edition versiyonunu sundu. Anca bu yıl tanıtılan Mi 10 serisi ile birlikte şeffaf arka tasarıma sahip bir model tanıtılmadı.

Mi 10’un şeffaf arka panele sahip modeli piyasaya sürülmese bile Xiaomi’nin pazarlama departmanı tarafından birkaç ay önce böyle bir modele dair görseller ortaya çıkmıştı. Ancak bu görseller sadece bir cihaz denemesine aitti yani resmi olarak karşımıza çıkmadı.

Şimdi ise bu tasarım anlayışı Redmi modellerine kadar ulaştı. Redmi K30 Pro modelinin şeffak kapağa sahip bir tasarım görseli resmi olarak paylaşıldı. Cihaza ait görüntüler, Xiaomi’nin Ürün Pazarlama Müdürü ve Küresel Sözcüsü Daniel D. tarafından Twitter’da paylaşıldı.

Daha önce resmiyet kazanmayan Mi 10 şeffaf sürümünde olduğu gibi Redmi modeline ait bu görsellerde de şeffaf bir arka cam panel görüyoruz. Bu şeffaf arka tasarım Mi 8 ve Mi 9 Explorer modellerinin aksine cihazın gerçekten iç kısmında aktif olarak kullanılan donanımları göz önüne seriyor.

Aynı zamanda akıllı telefonda yer alan tüm iç donanımlar ve üzerlerinde yazılan yazılar sansürsüz bir şekilde karşımızda oluyor. Xiaomi’nin Redmi K30 Pro’nun şeffaf sürümünü piyasaya sürmesi muhtemel değil. Bu cihaz büyük olasılıkla sadece böyle bir cihaz olsa nasıl görünebileceğine dair bir protip modelidir.

Peki siz Xiaomi tarafından paylaşılan Redmi K30 Pro modelinin şeffaf kapaklı sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Böyle bir cihaz piyasaya sürülmüş olsaydı satın alır mıydınız? Aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir