LG’nin Beş Kameralı Modeli V40 3 Ekim’de Duyurulacak

LG bugün yaptığı açıklamada, 3 Ekim’de, bir sonraki amiral gemisi olan V40 ThinQ’yu dikkat çekici bir şekilde tanıtmak için bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Etkinlik daveti, “take five” ibaresiyle bezelidir. Bu, ürün sloganı olarak biraz sıkıcıdır. (“Bunu çivilemenin beş denemesi gerekiyordu.”). Telefonun toplam beş kamera içermesi bekleniyor.

Böyle bir durumda, V40 beş kamera içeren ilk akıllı telefon olabilir – muhtemelen ön tarafta iki, arka tarafta üç tane olacak. Bu kombinasyon yeni olsa da, bu kurulumlar eşi görülmemiş değil. Huawei, bu yılın başlarında P20 Pro’da üçlü kamera sistemini içeriyordu ve birkaç şirket, ön taraftaki çift kamera sistemlerini içeriyor. Bu kamera sayısı bazı detaylı işleme efektlerine izin verir, ancak çoğunlukla farklı zoom yetenekleri sunar.

LG, V serisi telefonlarını farklı medya türleri oluşturmak isteyen insanlara hedefleyerek ayırmaya çalıştı. Bu mesaj zamanla çamurlandıysa bile, ek kameralar hattın odağını geri çekmeye başlayabilir.

Bununla birlikte, LG’nin bu telefonu öne çıkarmak için hala bir yokuş yukarı yolculuk yapması gerekiyor. Son V serisi telefon olan V35 ThinQ, Haziran ayında piyasaya sürüldükten sonra hemen unutuldu ve LG’nin aynı zamanda satışa çıktığı G7’den pek az farkı oldu. Şimdi, LG’nin son amiral gemisi telefon lansmanından en az birkaç ay geçmiş olacak, ancak LG’nin farklı bir şeyi tanıtmayı planladığı belli değil. V40’ın bir Snapdragon 845 işlemci ve bir dört DAC olması bekleniyor – her iki şey de LG’nin son amiral gemilerinde mevcut – ancak yeni olacak bir çentikle birlikte 6,3 inçlik bir ekrana zıplamakla ilgili söylentiler de bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir