Samsung Galaxy Note 20 Modelinin Son Tasarımı Böyle Olabilir

Şu anda heyecanla beklenen cihazların başında şüphesiz Galaxy Note 20 modeli geliyor. Samsung Galaxy Note 20 modelinin Ağustos ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Cihaza dair bilmediğimiz birçok bilgi var ancak bugün önemli bir detay sızdırıldı. Galaxy Note 20’nin tasarımını gözler önüne seren yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Birkaç yıl öncesine kadar 6 inçten büyük olan cihazlar “phablet” olarak adlandırılıyordu. Şimdi ise bütün üst düzey akıllı telefonların ekranı 6 inçten büyük bir şekilde sunuluyor. Ancak Galaxy Note serisini hala bu cihazlardan ayıran önemli özellikleri mevcut. Note serisi gerek güçlü donanımı ve kamera özellikleriyle gerek entegre bir şekilde yer alan kalemiyle kendini diğer cihazların önüne konumlandırıyor.

Sızdırılan görüntülerden de görebileceğiniz gibi yeni cihazda bir çentik ya da kamera deliği bulunmayacak. Bu konuda Samsung nasıl bir alternatif sunacak hep beraber göreceğiz. Şu anda anladığımız kadarıyla şirket bu modelde ekran altı kamera teknolojisi kullanacak.

Cihazda öne çıkan bir diğer kısım ise Galaxy S20 Ultra modelini andıran arka kamera modülü olacak. Bunun sebebi ise şirketin S serisinde kullandığı 108MP sensörü yeni Note serisinde de kullanmak istemesidir. Böylece benzer bir kamera yerleşimi görmüş olacağız.

Şu anda ne yazık ki cihazın iç donanımına dair resmi bir bilgiye sahip değiliz. Akıllı telefonun ne kadar performanslı olacağını ve nasıl bir fiyat etiketi ile sunulacağını Ağustos ayındaki tanıtım etkinliğinde göreceğiz.

“Samsung Galaxy Note 20 Modelinin Son Tasarımı Böyle Olabilir” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir