LG, Velvet Modelinin Tasarım Ayrıntılarını Gösteren Video Yayınladı

LG, yeni bir tasarım dilinin benimsendiği yeni bir akıllı telefon serisi üzerinde çalışıyor. Bu yeni serinin ilk modelinin LG Velvet olarak tanıtılması bekleniyor. LG, YouTube’da bu modelin tasarımını gözler önüne seren bir video yayınladı.

35 saniye uzunluğundaki video LG Electronics Kore YouTube kanalında yayınlandı. Video ilk olarak damla çentik tasarım anlayışının öne çıktığı ekranı bizlere gösteriyor. Sonrasında ise arka taraftan bahsediyor. Videoda da görebileceğiniz gibi birincil ana kamera kasadan çıkıntı yaparken alttaki diğer iki sensör kasa ile aynı hizada. Aynı zamanda cihazdaki LED flaş da aynı hizada konumlandırılmış durumda.

LG Velvet’in ekranı kavisli olarak geliyor. Arka tarafta ise parlak bir yüzey bizi karşılıyor. Bu yüzey bir ayna etkisi gösteriyor. LG Velvet’in iki beyaz anten hattı ile birlikte SIM kart yuvasının da üst bölümde konumlandırıldığını görüyoruz. Telefonun sağında güç düğmesi yer alırken sol tarafında ise ses düğmeleri ve Google Asistan yer alıyor. Cihazın alt tarafında kulaklık girişi, USB Type-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarası bulunuyor.

LG Velvet modeli, LG’nin son modellerinde olduğu gibi su damlası çentiği ile gelecek. Yayınlanan videoda akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 765 5G yonga setinden güç aldığı belirtiliyor. Ayrıca cihazda dört farklı renk seçeneği bulunacak. LG Velvet’in önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor ancak LG tarafından tanıtım tarihine dair resmi bir tarih açıklanmadı.

“LG, Velvet Modelinin Tasarım Ayrıntılarını Gösteren Video Yayınladı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir