Infinix Hot 10 Akıllı Telefon Modelinin Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Infinix firması yeni bir akıllı telefon lansmanı için son hazırlıklarını yapıyor. Yaklaşan Infinix Hot 10 akıllı telefon modeli, X682C ve X682B model numaraları ile bazı çevrimiçi kaynaklarda listelenmişti. Cihazın Google Play Console girişi ise birçok özellik konusunda daha açık verileri bizlere sunuyor.

Infinix’in yaklaşan Hot 10 modelinin ön tasarımı Google Play Console listesinde açıkça görülebiliyor. Bununla birlikte yaklaşan modelin ön tasarımının bir önceki Infinix Hot 9 modeline oldukça benzediğini de belirtmekte fayda var. Sızıntıların bize sunmadığı tek şey akıllı telefonun arka kamera kurulumuna dair bir render görüntüsüdür.

Akıllı telefonun ortaya çıkan ön tasarım görseline baktığımızda ekran kölelerinin yumuşatılmış olarak sunulduğunu görebiliyoruz. Bunun yanı sıra akıllı telefon modelinin gücünü MediaTek’in Helio G70 yonga setinden alacağını biliyoruz. Aynı zamanda cihazda 4GB RAM ve 720×1640 piksel çözünürlüğünde HD+ ekran paneli bulunacaktır.

X682C ve X682B model numaraları ayrıca bir TÜV Rheinland sertifikasında ortaya çıktı. Bu sertifika bilgilerinde ise Infinix’in yaklaşan Hot 10 modeline dair tek bir ayrıntı sunuluyor. Bu ayrıntıya göre Infinix Hot 10 modelinde 5.100mAh kapasiteli devasa bir batarya mevcut olacak.

Infinix firması son zamanlarda nispeten daha sakin bir şekilde model tanıtımı yapıyor. Tanıtılan bu modeller de pek fazla varyantı sahip olmuyor. Önceki modelde olduğu bu model de muhtemelen hem standart Hot 10 hem de daha donanımlı Hot 10 Pro olmak üzere iki farklı varyantta tanıtılacak. Sonrasında Infinix Hot 9 Play modeline benzer bir üçüncü model görme olasılığınız da mevcuttur.

“Infinix Hot 10 Akıllı Telefon Modelinin Teknik Özellikleri Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir