Xiaomi Mi Mix 3 Tasarımı Görsellerle Sızdırıldı

Mi Mix 3’ün yeni sızdırılmışgörüntüleri, cihazın piyasadaki Vivo ve Oppo gibi yenilikçilerinden ipucu alacağını ve çerçevelerin en azına kadar kırpılacağını ve ön taraftaki bir pop-up kameraya yer açacağını gösteriyor.

mi-mix-3-leak-1

Eğer sızan görüntüler düşünülecekse, o zaman Xiaomi Mi Mix 3, Vivo Nex serisinin ayak izlerini takip edecektir. Çinli dev, son derece eleştirilen alt selfie kamera tasarımından vazgeçecek ve kullanıcılar için ekran alanını artırmak için bir pop-up kamera içerecek. Bu, Xiaomi’nin çentiği Mi Mix serisine getirmeyeceği anlamına geliyor.

Mi Mix 3’ün bir başka sızdırılmış görüntüsü, Xiaomi’nin iPhone cep telefonuna kıyasla Android telefonlarda göz kamaştırıcı olan alt çerçeveyi kesmeye devam edeceğini gösteriyor. Mi Mix 3 ekranın her yerinde tek tip çerçevelere sahip görünüyor. Cihazın ön tarafındaki tek bir cam bloğu gibi görünmesini sağlıyor. Dürüst olmak gerekirse gerçekten hoş duruyor.

mi-mix-2-leak-2

Mi Mix 3’ün arka panelini henüz göremedik, bu yüzden fiziksel parmak izi sensörünün kalacağı ya da olmayacağı konusunda yorum yapmak zor. Bununla birlikte, söylenti değirmeni, bu telefona bir ekran üstü parmak izi sensörünün dahil edileceğini öne sürüyor.

İç donanımlar konusunda ise, Mi Mix 3, öncekilerle aynı donanımı getirecek, bu da muhtemelen Snapdragon 845 yongaseti tarafından çalıştırılacağı anlamına geliyor. Mi Mix 3’ün kablosuz şarjı da destekleyeceği söylentileri de var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir