Uygun Fiyatlı Huawei Y8s Modelinin Bazı Özellikleri Sızdırıldı

Huawei, uygun fiyatlı yeni modeller tanıtarak ürün gamını daha da genişletmeye hazırlanıyor. Huawei Y serisi yeni modeller ile güncellenecek. bu serinin yeni üyesi olacak olan uygun fiyatlı Huawei Y8s modelinin bazı tasarımsal detayları ve özellikleri belli oldu.

Bu model ile ilgili yeni bilgiler tanıtılmamış akıllı telefonlar ile sızıntılar paylaşan Evan Blass tarafından geliyor. Huawei Y8s modelinin çentikli ekran tasarımı ile karşımıza çıkacağını belirtiyor. Bunun yanında ekranda genel olarak ince çerçeveler bulunurken üst tarafta çentikten dolayı biraz daha geniş olduğunu söylüyor.

Paylaşılan sızıntılar cihazın tasarımsal detayları ve renk düzeni hakkında bilgiler verirken akıllı telefonun içindeki donanımlara dair ayrıntıları bizlere sunmuyor. Cihazın arkasında bir parmak izi okuyucusu konumlandırılabilir ancak ne yazık ki arka bölüm ile alakalı pek fazla tasarımsal bilgi henüz mevcut değil.

Sızdırılan görüntüler dahilinde cihazın gradyan kaplamalı parlak bir arka panele sahip olduğu görünüyor. Telefonun sağ tarafında ses düğmesi ve güç düğmesi bulunuyor. Ancak şu anda şarj ve bağlantı noktasının tipi, 3.5mm kulaklık girişinin varlığı ve cam koruma teknolojisinin sürümüne dair bilgiler yok.

Y8s modelinin arka tarafta 2020 trendlerine uygun bir şekilde dikdörtgen modüllü bir kamera kurulumu ile gelmesi bekleniyor. Şu anda batarya kapasitesi ve hızlı şarj desteği konusunda bilgiler bulunmasa da en az 4.000mAh kapasiteli bir batarya olursa gerçekten süper olur. Bu bataryanın yanında bir de yüksek wattlı hızlı şarj olursa tadından yenmez.

“Uygun Fiyatlı Huawei Y8s Modelinin Bazı Özellikleri Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir