Ümraniye Beko Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi

Senelerden beri hayatımızın içinde olan, güvenerek kullandığımız ve her zaman memnun kaldığımız az sayıda ve önemli markalarımızdan biri olan Beko ürünleri için İstanbul’un Ümraniye ilçesinde, uzman kadromuz ve tecrübeli diğer kurumsal yapımız ile sizler için hizmet vermekteyiz. Özel servis hizmetimiz İstanbul Ümraniye’in yanı sıra Asya ve Avrupa yakasında bulunan öteki ilçelerden de ilgi görmektedir. Firmamız kısa süre içerisinde ulaştığı bu başarıyı Beko kullanıcılarının çok seçici olmasına borçludur. Özel Beko Servis Ümraniye firmamız tıpkı Beko kullanıcıları gibi kaliteye son derece önem verir, her zaman yaptığı işin arkasında durur ve hızlıdır.

Firmamızda hızlı servis hizmetimiz vardır.

Bizden alacağınız hizmetin kesinlikle uzun sürmesi mümkün değildir. Çok kısa süreler içerisinde zamanı çok verimli kullanarak ve profesyonel olmanın da getirdiği bir takım avantajlar sayesinde Beko ürünlerinin dilini en iyi biz konuşmaktayız. Bu bağlamda sizlere aynı gün servis gibi oldukça sevilen ve çok sayıda Beko kullanıcının hayatını kolaylaştırmakta önemli bir rol oynayan hizmet faaliyetimizi yürütmekteyiz. Güvenmek isteyen ama beklemek istemeyen bütün Beko kullanıcılarının firmamızı tercih sebeplerinden biri de budur. Uzman servis kadromuz eğitimli ve donanımlıdır. Beko ürünlerinizi emin ellere emanet etmektesiniz. Yaptığımız işin daima arkasında durarak 1 yış garantili olarak hizmet veriyoruz. Örneğin parça değişimi işleminiz yapıldı, bizim taktığımız parça ile alakalı 1 yıl içinde bir sorun yaşarsanız sorunu garanti kapsamında ücretsiz çözmekteyiz.

Bu gibi kaliteli hizmetlerimizin yanı sıra parça değişimlerimiz kesinlikle orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Özel Beko Servisi Ümraniye firmamızın ne zaman ararsanız ulaşabileceğiniz (7-24) bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Kaliteli beko servis hizmetlerimizi almak için dilerseniz Ümraniye’deki adresimize uğrayabilirsiniz ya da bizi arayabilirsiniz.

İnternet adresimiz: Servis-cagir.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir