Ücretsiz Baskılı Koli Bandı Tasarımları

Baskılı koli bandı sayesinde kolilerinizin kaybolma riskini minimuma indirgersiniz. Markanızın kurumsallaşması adına önemli bir detay olan bu ürünler, kolilediğiniz eşyaların birbirine karışmasını engeller. Oldukça avantajlı olan bu ürünler, uygun fiyatlı olarak satışa sunulurlar. Bu sayede işletme bütçenizden büyük bir pay ayırmadan kurumsallığınızı güçlendirebilirsiniz. Özellikle kargo sektöründe çalışanlar için oldukça avantajlı olan kargo poşeti gibi doneler, beklentilerinizi tam olarak karşılamanıza olanak sağlar. Marka imajınızı güçlendirmek için tercih edebileceğiniz, % geri dönüşüm özelliğine sahip olan kraft çanta modelleri de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak donatılar arasındadır. Koli bandının baskılı olması, markanızın henüz taşıma aşamasında farkını ortaya koymasına olanak sağlar. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olan bu ürünler, aynı zamanda kolileri sektörlere veya adres gibi ayrım gerektiren alanlara göre farklılaştırmanıza yardımcı olur. Kolilerinizi etiket eklemek için tercih edebileceğiniz bu bantlar, sektörel veya kategorik bazlı olarak ayırdığınız kolilerinizi kolay bir şekilde ayırt edebilmenize olanak tanır. Firma imajına olumlu bir katkısı bulunan baskılı koli bandı seçenekleri, markanızın tanıtımını etkili bir şekilde yapabilir.

Ücretsiz Tasarım İmkanından Faydalanın

Ücretsiz olarak hizmet alabileceğiniz koli bandı tasarımları sayesinde herhangi bir masrafa gerek kalmadan markanız için oldukça önemli olan ürünlere sahip olmuş olursunuz. Güvenlik amacıyla da kullanabileceğiniz bu bantlar sayesinde kolilerinizi etkin bir şekilde kaplayabilirsiniz. Bu sayede istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız. Ürünleri, aynı zamanda kargo poşeti ile kaplayarak çift taraflı korumaya da sahip olabilirsiniz. Su geçirmez özellikteki ambalajlar, tüketicilerin içi rahat bir şekilde istedikleri ürünleri sipariş edebilmelerine olanak tanır. İster yiyecek ve içecek sektöründe isterseniz de perakende sektöründe çalışıyor olun fark etmez; nitelikli markalardan temin edebileceğiniz sarf malzemeler sayesinde mutlu müşterilere sahip olursunuz. Mutlu müşteri demek, aynı zamanda sadık müşteri anlamına gelir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak mevcuttaki müşterilerinizin sadık birer müşteri haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Satışını Yaptığınız Eşyaları Koruyun

Çevresel koşulların olumsuz etkisine karşı korunmasına yardımcı olan baskılı koli bandı seçenekleri, aynı zamanda üçüncü şahısların kolileri açmasını da engeller. Suya karşı oldukça dayanıklı olan bu ürünler beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılayarak işletmenize artı değer katar. Tutkal teknolojisi ile hayata geçirilen bu ürünler, koli üzerinde atma yapmadıkları için tek seferde en doğru sonucu almanıza yardımcı olur. Koli içine kargo poşeti eklentisi yaparak çift taraflı güvenlik sağlamış olursunuz. Tercih edeceğiniz kaplama ürünleri sayesinde, tüketicilere deforme olmayan ürünleri arz edersiniz. Baskı maliyeti dahil bir şekilde sahip alabileceğiniz ürünler, kuvvetli yapışkan malzeme ile imal edildikleri için kalitesinden ödün vermezler. Bir kez satın aldığınızda uzun süre boyunca kullanabileceğiniz bu ürünler özel tutkallama içeriği ile koli üzerinde mükemmel bir şekilde tutunur. Endüstriyel kullanımlar, taşıma kolileri ve e-ticaret gönderimi gibi çok farklı alanlarda tercih edebileceğiniz ürünler %100 geri dönüşümlü malzemeden üretildiği için aynı zamanda doğa dostudur.

Dayanıklı ve Hafif Tasarım

Dayanıklı ve hafif tasarımı ile ön plana çıkan ürünler e-ticaret kargo süreçleri için özel olarak üretilir. Kolay taşıma imkanı sayesinde bulunduğunuz her alanda rahatlıkla götürebileceğiniz seçenekler az yer kaplaması sayesinde de ergonomik bakımdan avantajlıdır. Yerli veya ithal birbirinden farklı materyallerden tercih edebileceğiniz bantlar; renkli para bandı, maskeleme bandı, çift taraflı, baskılı koli bandı ve düz olmak üzere birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Sizde aradığınız ürünlere kolay bir şekilde ulaşmak istiyorsanız İstek İthalat gibi firmaları tercih edebilirsiniz. Bu firmaların e-ticaret sitelerinde online olarak alışveriş imkanına sahip olabilir ve istediğiniz ürünlerin kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarına tek merkezden ulaşabileceğiniz kurumsal firmalarda kraft çanta arayışınıza da uygun çözümler bulabilirsiniz. İşletmeniz için gerekli olan ve marka imajınızı olumlu yönde etkileyen kraft çanta modelleri sayesinde markanızın değerini artırmak sizin elinizde. Siz de istediğiniz sarf malzemelere kolay bir şekilde ulaşmak istiyorsanız İskele İthalat gibi kurumsal firmalara danışabilirsiniz. 0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77, 0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55 ve 0 555 968 60 10 numaralı telefonlardan ulaşabileceğiniz firmadan online sipariş de verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir