Samsung Galaxy Note 20 Serisi, 5 Ağustos’ta Tanıtılacak

Samsung, yayınladığı resmi blog yazısı ile birlikte Galaxy Unpacked etkinliğini 5 Ağustos tarihinde düzenleyeceğini açıkladı. Şirket, bu etkinlik ile birlikte Samsung Galaxy Note 20 serisi modellerini tanıtacak. Etkinlik 5 Ağustos’ta Türkiye saati ile 17.00’da başlayacak. Etkinliği www.samsung.com/global/galaxy adresinden takip edebileceksiniz.

Samsung, Galaxy Unpacked ile alakalı olarak paylaştığı blog yazısı ve tanıtım videosunda, bu etkinlikte neler duyuracağından açıkça bahsetmedi. Ancak etkinliğin tamamen “hayatınızı güçlendirmek için tasarlanan en son Galaxy cihaz ekosistemi” hakkında olacağından bahsetti.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yayınladığı tanıtım videosunda 5 Ağustos’ta ki Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihine dikkat çekti. Şirket aynı zamanda Galaxy Note 20 serinin yeni rengi olan Mistik Bronz rengine sahip S Pen akıllı kalemin tasarımını da gözler önüne serdi.

Samsung’un yeni nesil Galaxy Note modellerinin yanı sıra farklı cihazları da bu etkinlikte tanıtması bekleniyor. Şirket 5 Ağustos’taki etkinlikte Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ tabletlerin yanı sıra Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G akıllı telefon modellerini de piyasaya sürebilir.

Bununla birlikte şirketin bu ay itibariyle Galaxy Watch3 akıllı saat ve Galaxy Buda Live TWS kulaklık modellerini de resmen tanıtacağı söyleniyor. Henüz Samsung tarafından bu cihazlarla alakalı resmi bir bilgi paylaşılmamış olsa da etkinlik sırasında sürpriz olarak tanıtılabilirler.

“Samsung Galaxy Note 20 Serisi, 5 Ağustos’ta Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir