Samsung Galaxy M01s Modelinin 3GB RAM İle Geleceği Doğrulandı

Samsung, Galaxy A10s modelini yeniden markalandırarak Galaxy M01s ismiyle Hindistan’da yeniden piyasaya sürecek. Özellikle gayet uygun fiyat etiketine sahip olan bu modeller Hindistan gibi pazarlarda adeta peynir ekmek gibi satıldığı için Samsung da bu durumu değerlendirmek istiyor. Şimdi ise piyasaya sürülecek Samsung Galaxy M01s modelinin 3GB RAM ile geleceği şirketin yerel web sitesinde doğrulandı.

Akıllı telefonun SM-M017F/DS model numarasına sahip olduğunu biliyoruz. Şirketin web sitesinde de bu model numarasıyla 3GB RAM’e sahip bir modelin geleceği bildirildi. Ancak şunu da belirtmekte fayda var. Cihaz bazı söylentilere göre tek varyant yerine iki varyant ile karşımıza çıkacak. Biri şimdi belirttiğimiz gibi 3GB RAM ile gelirken diğeri ise daha düşük olan 2GB RAM ile sunulacaktır.

Cihazın diğer teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse, genel olarak A10s modeliyle benzer olacağını söyleyebiliriz. MediaTek’in Helio P22 yonga setinden alacak olan cihaz HD+ ekrana sahip olacak. Bu ekranın boyutu 6,2 iken panel olarak ise TFT bir panel sunulacak. Ekranda yer alacak çentikte 8MP özçekim kamerasının sunulma ihtimali yüksek.

Cihazın arka bölümüne bakacak olursak ikili kamera kurulumunu görmüş olacağız. Samsung bu noktada 13MP ana kamera ve 2MP yardımcı kamerayı kullanıcılara sunacak. Batarya konusunda ise nispeten büyük bir pil kapasitesinin sunulacağını söyleyebiliriz. Akıllı telefonda 4.000mAh kapasiteli bir batarya entegre şekilde gönderilecek.

Şu anda bahsettiğimiz özelliklere benzer özellikler ile satışa sunulan Galaxy M01 modelinin satış fiyatı 120 dolar civarındadır. Yakın zamanda tanıtılmasını beklediğimiz Galaxy M01s’in fiyatının ise yaklaşık $133 dolar veya daha düşük olarak belirleneceği söylenmektedir. Yeni bilgiler geldikçe ve akıllı telefon tanıtıldığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“Samsung Galaxy M01s Modelinin 3GB RAM İle Geleceği Doğrulandı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir