POCO F2 Pro Modeli MIUI 12 Güncellemesini Küresel Olarak Alıyor

POCO, Redmi K30 Pro modelinin yeniden markalanmış versiyonu olarak POCO F2 Pro modelini küresel pazarlar için piyasaya sürdü. Şirketin bu modeli kutusundan Android 10 tabanlı MIUI 11 ile birlikte çıkıyor. Xiaomi, sonrasında cihaz için isteğe bağlı olarak indirilebilecek Android 11 Beta sürümünü yayınladı. Şimdi ise POCO F2 Pro modeli, dünya çağında kararlı MIUI 12 güncellemesini alıyor.

POCO F2 Pro için yayınlanan toplamda beş farklı MIUI yapısı mevcut. Bu MIUI yapıları Çin (Redmi K30 Pro), Global, EEA (Avrupa), Endonezya ve Rusya olarak ayrılıyor. Xiaomi tarafından gönderilen yeni güncellemeyle birlikte bu cihaza sahip olan tüm kullanıcılar küresel olarak MIUI 12 özelliklerine sahip olmuş oluyor.

Çin’deki kullanıcılar için sunulan Redmi K30 Pro modeli geçtiğimiz ay bu güncellemeyi aldı. Hatta bu güncellemenin üzerinde bir de 12.0.2.0 yapı numarasına sahip başka bir güncelleme daha aldı. Şimdi ise Redmi K30 Pro’nun küresel versiyonu olan POCO F2 Pro MIUI 12.0.1.0 güncellemesine kavuşuyor.

Redmi K30 Pro ve POCO F2 Pro modellerinin tüm varyantları için MIUI 12 kararlı güncellemesinin son yapıları aşağıdaki gibidir. Güncelleme yavaş yavaş kullanıcılara ulaştırılmaya başlandığı için size gelmesi birkaç günü bulabilir. Bu nedenle sabırlı davranıp güncellemenin cihazınıza ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

 • Redmi K30 Pro

  • Çin – V12.0.2.0.QJKCNXM
 • POCO F2 Pro

  • Global – V12.0.1.0.QJKMIXM
  • EEA (Avrupa) – V12.0.1.0.QJKEUXM
  • Endonezya – V12.0.1.0 QJKIDXM
  • Rusya – V12.0.1.0.QJKRUXM

“POCO F2 Pro Modeli MIUI 12 Güncellemesini Küresel Olarak Alıyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir