Özel Kartal Arçelik Servisi Memnuniyeti


Farklı bölgelerde bulunan servis noktalarımız sayesinde tek bir bölgede hizmet vermiyoruz. Marmara bölgesi için özel olarak hizmet veren Kartal Arçelik Servisi firmamıza ise verilen telefon numaralarından ulaşmanın mümkün. Arçelik marka tüm ürünleriniz için profesyonel destek sunan firmamız yalnızca servis konusunda değil, tüm sorunlarınızda sizlere destek sağlıyor. Klimalarınızı, televizyonlarınızın, fırınlarınızın çıkarabileceği herhangi bir sorun için ya da ürün kullanım bilgileri ya da detayları için bizleri arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Kadromuz geniş ve sektörün uzmanı isimler bu kadroda yer alıyor. Yıllardır servis sektörünün nabzını tutan firmamız zaman zaman düzenlediği toplantılar sayesinde geri bildirim değerlendirmeleri ve mail geri dönüşleri yapmaktadır. Bu toplantılarda Arçelik marka ürünlerin yenilikleri, özellikler ve servis destekleri hakkında fikir alış verişleri yapılmaktadır.

Sektörde adından sıkça söz ettiren firmamız siz değerli müşterilerinin de yardımı ile daha iyi noktalara gelmektedir. Gelişime ve yeniliklere açık olan firmamız Arçelik marka ürünleri yakından takip ediyor ve piyasada bulunan tüm ürünlere ulaşmaya çalışıyor. Atölyelerimizde yapılan pratik uygulamalar sayesinde ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip oluyoruz.

Yaygın servis ağlarımız ve yazının başında da belirttiğimiz gibi farklı servis noktalarımız sayesinde sizlere ulaşma ve servis hizmeti sağlama konusunda sıkıntı yaşamıyoruz. Çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilir ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Kaliteli servis hizmeti için telefonu kaldırıp numaralarımızı tuşlamanız yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir