Özel İstanbul Airfel Servis Merkezi


Üretimini gerçekleştirdiği klima ve kombi ürünleriyle Türkiye’nin bilinen markalarından bir tanesi olan Airfel, özellikle klima ve kombi çözümlerinde pek çok kullanıcının tercihlerinde üst sıralarda yer almaktadır. Uygun fiyatlı çözümleriyle müşterilerin cazip bulduğu ürünlere sahip olan Airfel, tüm ürün gruplarında son teknoloji ürünlerin yanında, hayatı kolaylaştırıcı cihazlara yer vermektedir. Kullanımı son derece basit olan ürünler geliştiren Airfel, ürünleri ile tüketicilerden tam not alan, kaliteli ve uzun yıllar boyunca dayanıklı olmalarıyla bilinen cihazlar üretmektedir. Yıllar içerisinde yıpranma sonucu arızalanan Airfel ürünlerinin tamir işlemleri için kurulan Airfel servis hizmetimiz, markanın tüm modellerine hizmet sunmaktadır.

Airfel Servis Bayrampaşa hizmetimizde orijinal yedek parçalarla gerçekleştirdiğimiz tamir prosedürümüz, bizi aramanızla birlikte başlayacaktır. Adresinize tam randevu saatinde gelen ekiplerimiz, cihazınızın sorununu tespit ederek gerekli fiyatlandırmayı çıkarır. Onay vermenizle birlikte başlayan tamir süreci, titiz bir çalışmayla yürütülür ve en kısa süre içerisinde tamamlanır. Eğer cihazınızın yerinde tamir edilebiliyorsa yerinde, eğer cihazınız yerinde tamir edilemiyorsa firmamızın teknik bölümüne getirilerek tamir edilir.

Tamir sonrasında firmamıza getirilen cihazlar müşterimizin adresine geri teslim edilir. 1 yıl parça garantili olarak sunduğumuz tamir hizmetimizden başka, Airfel ürünlerine periyodik bakım hizmeti de sunuyoruz.

İstanbul Airfel Servis hizmetimizden faydalanabilmek için 444 7 856 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir ya da bakım hizmet paketi satın alabilirsiniz. 7 gün 24 saat sizin için çalışan personellerimiz en acil tamir işlerinde bile yanınızda olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir