OnePlus Nord Modeli, 21 Temmuz Tarihinde Resmen Tanıtılacak

OnePlus, orta seviye akıllı telefon pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Çinli teknoloji devinin yeni telefonu OnePlus Nord modeli olarak karşımıza çıkacak. Akıllı telefonun olası tasarımı ve teknik özellikleri zaten şimdiye kadar ortaya çıktı. Ancak cihazın tanıtım tarihi netlik kazanmamıştı. Bugün ortaya çıkan yeni bir bilgi, OnePlus Nord modelinin resmi tanıtım tarihini bildirdi.

Güvenilir bir akıllı telefon uzmanı tarafından Amazon Hindistan hesabının paylaştığı ve hemen ardından yayından kaldırdığı bir tweet paylaşıldı. Bu gönderide Amazon’un OnePlus Nord modelinin tanıtım tarihini yayınladığı belirtiliyor. Paylaşıma göre e-ticaret devi Nord AR lansman davetlerini listeledi. OnePlus, AR lansmanı ile 21 Temmuz tarihinde yeni cihazını Hindistan’da tanıtacak.

Şirket dünyanın ilk AR lansmanını yapacağını belirtiyor. Bu sayede lansman için davetiyeye sahip olan kişiler evlerinden canlı olarak bu etkinliğe bağlanabilecek. Ayrıca bu AR lansmanının gerçek işe aynı boyutta aktarılacağı bu sayede akıllı telefonun gerçek boyutlarını algılayabileceğiniz belirtiliyor. Bu tarzda bir etkinlik gerçekten ilginç olacak.

Bu davetiye ve lansman tarihi sızıntısının yanı sıra akıllı telefonun geleceği kutu da ortaya çıktı. OnePlus Nord’un resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan görseller ile birlikte cihazın içinde geleceği kutu da gözler önüne serildi. Yaklaşan modele dair gördüğümüz bu afişler, görseller, tasarımlar ve sızıntılar cihaz hakkında kullanıcıları meraklandırmayı amaçlamaktadır.

OnePlus Nord, ön tarafta ikili kamera kurulumuna sahip olacak. Cihazın çift kameraları bir deliğe ev sahipliği yapacak delikli ekranı ise 90Hz yenileme hızına sahip olacak ve AMOLED panel olarak karşımıza çıkacak. Snapdragon 765G 5G yonga setinden gücünü alacak olan akıllı telefon, arka tarafta üçlü kamera kurulumunun yanı sıra 30W hızlı şarj özelliğini de beraberinde getirecek.

“OnePlus Nord Modeli, 21 Temmuz Tarihinde Resmen Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir