Nisan Ayında Tanıtılacak Amiral Gemisi Akıllı Telefonların Listesi

Mart ayında birçok akıllı telefon tanıtıldı ve bunları sizlerle paylaştık. Snapdragon 865 yonga setine sahip olan cihazlar adeta yağmur gibi yağdı. Gerçekten fazla telefon tanıtıldı ancak Nisan ayında da çok rekabetçi amiral gemisi akıllı telefonlar görmeye devam edeceğiz. Bu cihazlardan elbette en çok dikkat çekecek olan iPhone 9 modeli olacaktır. Gelin beraber Nisan ayında tanıtılacak amiral gemisi akıllı telefonlara bakalım!

iPhone 9

Uygun fiyatlı olması beklenen iPhone 9 modeli ile ilgili son zamanlarda oldukça fazla spekülasyonlar dolanmaya başladı. Sızıntıların yanı sıra resmi haberler de geliyor. En son elde edilen bilgilere göre iPhone 9 modelinin 15 Nisan tarihinde kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Birçok Apple hayranı bu cihazı dört gözle bekliyor.

Honor 30 Serisi

Honor, bu yıl için Honor 30 ve Honor 30 Pro gibi amiral gemisi akıllı telefon modellerini sunmaya devam edecek. Bu modellerin yanında Honor 30 Pro Plus modeli de olacaktır. Şirket zaten bazı tanıtım içerikleri yayınlamış durumda. Yayınlanan bilgilerden biri cihazların tanıtım tarihine işaret ediyor. Honor 30 serisi, iPhone 9 ile aynı gün yani 15 Nisan tarihinde tanıtılacak.

OnePlus 8 Serisi

OnePlus, 14 Nisan tarihinde düzenleyeceği bir konferans ile birlikte yeni OnePlus 8 serisini tanıtacak. Bu yılın OnePlus amiral gemilerinde ekran kalitesi konusunda bir geliştirme göreceğiz. Cihazlar 120Hz ekran tazeleme hızını destekleyecekler. OnePlus 8 serisi, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayabilmek için Snapdragon 865 yonga seti ve UFS 3.0 depolama birimi ile sunulacak.

Meizu 17 Serisi

Meizu, geçen ay yaptığı bir açıklamada Meizu 17 serisini Nisan ayında tanıtmaya çalışacağını söylemişti. Tanıtım tarihi açıklanmamış olsa da yeni telefon serisinin bu ay geleceğini biliyoruz. Akıllı telefon serisinin en ilginç özelliği ise kamera düzeni. Şu anda herkes ortaya çıkan bazı sızıntı fotoğraflarından yola çıkarak arka kamera tasarımının dikey olarak mı yoksa yatay olarak mı konumlandırılacağını tartışıyor.

“Nisan Ayında Tanıtılacak Amiral Gemisi Akıllı Telefonların Listesi” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir