Meizu 17 Sızıntısı Yatay Dörtlü Kamera Kurulumuna İşaret Ediyor

Meizu 17 amiral gemisi modeli, Nisan ayında şirket tarafından tanıtılacak. Bu akıllı telefon, Meizu’nun Snapdragon 865 yonga setine ve 5G bağlantı özelliklerine sahip ilk cihazı olacak. Yakın zamanda ortaya atılan bazı sızıntılar, cihazın teknik özellikleri ve tasarımına dair bazı bilgileri gün yüzüne çıkardı. Bugün, Çin’in popüler sosyal medya platformu Weibo üzerinde bir kişi Meizu 17 sızıntısı paylaştı. Bu görselde telefonun canlı görüntüsü yer alıyor. Cihazın sahip olduğu yatay dörtlü kamera kurulumunu gözler önüne seriyor.

Yapılan paylaşımdaki görsel, dörtlü kamera modülünün cihazın arkasında orta üst bölüme yerleştirildiğini gösteriyor. Dörtlü kameranın sonuncusu bir LED flaş halkasına sahiptir. Telefonun daha önceden sızdırılmış başka bir görüntüsü, yatay arka kamera sisteminin yanı sıra delikli bir ekrana sahip olduğunu da belirtiyordu. Yayınlanan bu görsele rağmen bazı söylentiler cihazın yuvarlak bir arka kamera modülüne sahip olabileceğini de belirtiyor. Yani iki söylenti birbiriyle çelişmiş oluyor.

Meizu 17 Teknik Özellikleri

Daha önceki sızıntılardan elde ettiğimiz bazı bilgileri bu başlık altında sizlere sunacağız. Akıllı telefonun 6.4 inç ya da 6.5 inç boyutunda bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bu ekranın AMOLED olacağı söyleniyor. Cihazın ön tarafında bulunan kamera deliğinin etrafının LED’li bir pil göstergesi olarak kullanılacağı düşünülüyor. Cihaz ön tarafta oldukça ince çerçeveler ile geleceğinden etkileyici bir deneyim sunacaktır. Bu ekranın ayrıca 19.5:9 en boy oranına sahip olacağı da elde edilen bilgiler arasında.

Akıllı telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden alacak. 8 GB LPDDR5 RAM teknolojisinin ve 128 GB (UFS 3.0) dahili depolama biriminin olması bekleniyor. Pil konusunda cihazda 4.500 mAh kapasiteli bir bataryanın yer alacağı söyleniyor. Bunun yanında cihazda 30W kablolu hızlı şarj ve yine 30W kablosuz hızlı şarj desteğinin olabileceği düşünülüyor.

“Meizu 17 Sızıntısı Yatay Dörtlü Kamera Kurulumuna İşaret Ediyor” başlıkla haberle ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir