Madetoll Krem Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Madetoll krem genel olarak çeşitli cilt yaraları için uygulanır. Peki Madetoll krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Madetoll Krem Fiyatı

Bu kremin güncel fiyatı 24,90 TL’dir. Kaynak: https://madetoll.com.tr/madetoll-krem/

Madetoll Krem İçeriği

Bu kremin içeriği bilinmemektedir.

Madetoll Krem Ne İçin Kullanılır?

Bu krem genel olarak enfeksiyonla savaşır ve yeniden enfeksiyonu önlemeye yardımcı olur. Kesikler, çizikler, sıyrıklar, böcek ısırıkları, küçük yanıklar, güneş yanığı, kurumuş ve çatlamış dudaklar, küçük cilt enfeksiyonları, çatlamış pürüzlü eller ve çatlamış kaşıntılı cilt tedavisinde önerilir.

Madetoll Krem Ne İşe Yarar?

Bu krem genel olarak antiseptik ve dezenfektan özelliklere sahiptir. İlk yardım, tıbbi ve kişisel hijyen için kullanılır. Bu krem genel olarak bakterileri öldüren, enfeksiyon ve hastalığa neden olabilecek mikroplara karşı uzman koruma sağlayan, güvenilirliği kanıtlanmış, etkili ve konsantre bir antiseptik dezenfektandır. Bu krem, nazik antiseptik yara temizliği ve dezenfeksiyonu, antiseptik cilt temizliği ve ev içinde ve çevresinde dezenfektan olarak kullanılabilir. Ailenizi mikroplardan korumak için bu kremi kullanabilirsiniz.

Madetoll Krem Faydaları

Bu krem, enfeksiyonla savaşarak ve yeniden enfeksiyonu önlemeye yardımcı olarak yaraların iyileşmesi için uygulanır ve cildin kendisini toparlamasına yardımcı olur. Bu krem genellikle kesikler, çizikler, sıyrıklar, böcek ısırıkları, küçük yanıklar, güneş yanıkları, kurumuş ve çatlamış dudaklar, küçük cilt enfeksiyonları, çatlamış pürüzlü eller ve çatlamış kaşıntılı cilt tedavisi için önerilir.

Madetoll Beyazlatıcı Krem Bilinmesi Gerekenler

  • Bu kremin etken maddesine ya da yardımcı maddelerine karşı herhangi bir alerjiniz varsa ya da başka bir alerjiniz varsa bu kremi kullanmayın.
  • Bu krem yalnızca harici kullanım içindir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Bu krem tüpü delinmiş veya hasar görmüşse kullanmayın.
  • Bu ilacı almanın yolu topikaldir ve cilt üzerinde kullanılır. Bu ilaç doğrudan cilt yüzeyine uygulanır.
  • Bu kremi 30 derecenin altında saklayın.
  • Bu kremin raf ömrü üç yıldır.
  • İlaçlarla ilgili olarak tıbbi tavsiye almalı ve yalnızca bir sağlık uzmanının belirttiği şekilde kullanmalısınız.
  • Her zaman etiketi okuyun. Belirtiler devam ederse, sağlık uzmanınıza görünün.
  • Tahriş gelişirse tedavi sonlandırılmalıdır. Hassas ciltte tahriş olması durumunda ılık suyla yıkayın.
  • İlacın insan hamileliği ve emzirme döneminde güvenli olduğuna dair yetersiz kanıt vardır ancak insanlarda görünürde bir hastalık sonucu olmaksızın yaygın olarak kullanılmaktadır. Hayvan çalışmaları bir tehlike göstermedi. Gebelikte ilaç tedavisine ihtiyaç duyulursa, daha güvenli bir alternatif yoksa bu ilaç kullanılabilir.
  • Herhangi bir tıbbi soruna neden olmak için yeterli miktarda kremin yutulması olası değildir. Göze yanlışlıkla temas etmesi durumunda ılık suyla yıkayın.

Madetoll Krem Kullanımı

Bu kremi mutlaka doktorunuzun talimatlarına göre kullanmanız gerekir. Yetişkinler ve çocuklarda bu kremi gerektiği gibi doğrudan cilde küçük miktarlarda uygulayın. Kesikler ve sıyrıklar için, yarayı ve çevresindeki cildi bu krem ile, tercihen bir parça tiftik veya pamuk ile etkilenen bölgeye uygulayın. Sürekli koruma için bu kremi tekrar uygulayın. Gerekirse, yarayı temiz bir pansuman ile kapatın. Yaşlılar için dozajın değiştirilmesi gerektiğine dair bir gösterge yoktur.

Madetoll Krem Yan Etkileri

Bu kremin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir