İlbet Yeni Adresini Nereden Öğrenirim?

İlbet giriş adresinin doğru bir şekilde temin edilmesi ile siteye giriş yapabilirsiniz. Bunun dışında giriş yapamazsınız. Giriş adresinin doğru bir şekilde temin edilmesinin bazı yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Sosyal medya; ilbet twitter adresi üzerinden sitenin güncel adres linkinin alınması mümkündür. Burada sürekli olarak yeni adres bilgisi üyelere paylaşılmaktadır. Son derece güvenli bir yöntemdir.
  • Bilinen forumlar; Bilinen forumlar üzerinden sitenin güncel adres linkinin alınması mümkündür. Burada sürekli olarak yeni adres bilgisi üyelere paylaşılmaktadır. Son derece güvenli bir yöntemdir.
  • Canlı destek hizmetleri; Sitenin telefon veya mail adresini kullanarak yeni adres bilgisinin öğrenilmesi mümkündür. Son derece güvenli bir yöntemdir.

Hangi Yöntem Güvenilir Değildir?

Tavsiye edilen yöntemlerin olduğu gibi her hangi bir şekilde kullanılmaması gereken bazı adres tespit yöntemleri bulunmaktadır. Onlar da şu şekilde sıralanabilir;

  • Resmi olmayan sosyal medya hesapları; kullanıcılar tarafından oluşturulmuş olan sosyal medya hesapları üzerinden adres temini yapılmamalıdır. Bu durum olumsuzluklar ile sonuçlanabilir.
  • Google arama motoru üzerinden; Google üzerinden reklam tarzı ilanlar üzerinden adres temini yapılmamalıdır. Bu durum olumsuzluklar ile sonuçlanabilir.
  • Bilinmeyen forumlar; tam olarak güvenliğinden emin olmadığınız forumlar üzerinden adres bilgisi alınması tavsiye edilmemektedir. Bu durum olumsuzluklar ile sonuçlanabilir.

Belirtilen yöntemlerin dikkate alınması ile birlikte adres bilgisi temin edilebilir. Zaman zaman site adres bilgisini telefon ile de göndermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir