Huawei Nova 7 Modeli, Kirin 985 ve 50x Yakınlaştırma ile Gelecek

Huawei’nin alt markası olan Honor geçtiğimiz gün yeni amiral gemisi modellerini tanıttı. Bu yeni modellerle birlikte şirketin en yeni yonga seti Kirin 985’i de görmüş olduk. Bu yonga setinin performansı Kirin 820 ve Kirin 990 arasında bir yerlerde. Bunun yanında yonga seti, Balong 5000 modem entegrasyonu sayesinde 5G desteğine de sahip. Paylaşılan bir reklam posteri ile Huawei Nova 7 modeli ile birlikte yine bu özelliğin geleceğini doğrulamış olduk.

Geçtiğimiz gün yayınlanan bir reklam posteri ile Nova 7’nin Kirin 985 yonga seti ile geleceği belli oldu. Bu poster ayrıca cihazın dörtlü kamera modülünü de ortaya koyuyor. Bu dörtlü kamera kurulumu 50 kata kadar dijital yakınlaştırma yapabilmenize olanak tanıyor.

Nova 7 modeli, yaklaşık olarak 425 dolarlık fiyat etiketi ile orta sınıf bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak. Yayınlanan afişte cihazın kavisli bir ekrana sahip olduğunu da açıkça görebiliyoruz. Bunun yanında ön tarafta ekranın içine yerleştirilmiş kamera deliği dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı telefon, bazı ufak farklılıklar dışında Huawei’nin P40 Pro modeline oldukça benziyor.

Huawei Nova 7’de fiziksel olarak sunulan ses ve güç tuşları bulunacak. Ekran kavisi olduğundan ve yayınlanan afişte arka tarafta da bir parmak izi tarayıcı göremediğimizden dolayı cihazda ekran içi parmak izi okuyucusu olacağını tahmin ediyoruz.

Ne yazık ki lansman tarihine dair bir bilgi bu reklam afişi ile bizlere verilmemiş. Ancak söylentilere göre Nova 7, Nova 7 SE ve Nova 7 Pro modelleri 23 Nisan tarihinde karşımıza çıkacak. Bu söylentilerin doğru olup olmadığını çok yakında öğreniyor olacağız.

“Huawei Nova 7 Modeli, Kirin 985 ve 50x Yakınlaştırma ile Gelecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir