Honor X10 Max 5G Modeli, 7 İnç Boyutunda Ekrana Sahip Olacak

Honor, geçtiğimiz ay 5G desteğine sahip olan akıllı telefon modeli Honor X10 5G‘yi piyasaya sürdü. Şirket şimdi ise Honor X10 Pro 5G ve Honor X10 Max 5G modeli üzerinde hazırlıklar yapıyor. Görünen o ki şirket yakın zamanda bu iki akıllı telefon modelini kullanıcıların beğenisine sunacak.

Honor X10 Max 5G modelinin isminden de anlaşılacağı gibi oldukça büyük bir ekran ile gelmesi beklenmektedir. Şimdi Honor’un bu büyük ekranlı olması beklenen cihazının ekran boyutunu gözler önüne seren bir tanıtım afişi sızdırıldı. Bu sızıntıda cihazın ekranının sahip olduğu bazı temel özellikler listeleniyor.

Ekrana dair özellikleri gösteren sızıntı görselinin bir sunum sırasında çekildiğini tahmin ediyoruz. Muhtemelen şirket içinde gerçekleştirilen bir toplantı sonrasında bu tanıtım görseli bir çalışan tarafından sızdırılmış. Neyse konumuza dönelim. Bu sızıntıdaki afişte cihazın 7 inç boyutunda devasa bir ekrana sahip olduğunu ve DCI-P3 geniş renk gamını desteklediğini görüyoruz.

Cihazın ekranında herhangi bir çentik veya kamera deliği görünmüyor. Bu nedenle standart Honor X10 5G modelinde de olduğu gibi pop-up kamera çözümünü göreceğiz gibi duruyor. ITHome tarafından yapılan haberde, Honor X10 Max 5G modelinin sahip olduğu 7 inç boyutundaki ekranı ile birlikte bu yılın en büyük 5G destekli akıllı telefonu olabileceği belirtildi.

Ekran görüntülerinden bağımsız olarak Honor’un yeni akıllı telefon modelinin Dimensity 800 5G yonga seti ile birlikte gelebileceği konuşuluyor. Önümüzdeki günlerde şirketin yeni cihazı hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır. Yeni bilgiler geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu nedenle Fasarya.com’u takip etmeye devam edin.

“Honor X10 Max 5G Modeli, 7 İnç Boyutunda Ekrana Sahip Olacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir