Honor MagicBook 14 SE Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Huawei’nin alt markası Honor, yeni dizüstü bilgisayar modelini tanıttı. Honor MagicBook 14 SE isimli model MagicBook 14 Ryzen Edition sürümünün farklı bir üyesi olarak piyasaya sürülmektedir. Honor’un yeni dizüstü bilgisayar modeli, Avrupa’da €599 fiyat etiketi ile satılan MateBook 14 Ryzen versiyonunun yeniden şekillendirilmiş bir halidir.

Honor MagicBook 14 SE Özellikleri

MagicBook 14 SE modeli, standart MagicBook 14 ile aynı tasarımı benimsemektedir. Ancak bu yeni modelde özellik konusunda farklı bir kurulum sunuluyor. Bununla birlikte fiyat etiketi konusunda da kullanıcılara daha uygun bir fiyatlandırma sunulmaktadır.

Honor MagicBook 14 SE modeli, 12nm işlem süreci ile üretilen AMD Ryzen 5 3500U işlemci ile gelmektedir. Zen+ mimarisine sahip olan bu işlemci, aynı zamanda bir Radeon RX Vega 8 grafik kartı ile de entegre edilmiş durumdadır. Cihaz DDR4 bellek ve PCIe NVMe SSD ile sunuluyor. 8GB RAM yer alan bilgisayar modelinde 256GB SSD depolama alanı bulunmaktadır.

Honor’un yeni dizüstü bilgisayarı 9,5 saat FullHD video oynatma, 9,4 saat web tarama ve 10 saat günlük çalışma sunabilen batarya ile geliyor. 56Wh kapasiteli pile sahip olan MagicBook 14 SE modeli, aynı zamanda sadece 30 dakika içerisinde yüzde 46 seviyesinde şarj edebilen hızlı şarj cihazı ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

MagicBook 14 SE, ısı dağıtımı konusunda da geri kalmıyor. Cihaz S şekilli fan tasarımı ile birlikte karşımıza çıkıyor. Önceki modellere göre fan kanatlarının sayısı yüzde 49 artmış durumda. Ayrıca bu fanın hava hacmi ve ısı dağıtma kapasitesi de yüzde 39 oranında artarak daha iyi bir soğutma deneyimi sunabiliyor.

Honor MagicBook 14 SE Fiyatı

Honor’un yeni MagicBook 14 SE isimli dizüstü bilgisayar modeli yaklaşık $475 fiyat etiketi ile birlikte satışa sunuluyor. Cihaz ilk olarak 15 Ağustos tarihinde Çin’deki mağazalarda satılacak. Sonrasında ise küresel olarak diğer ülkelere de açılması planlanıyor.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir