Galaxy Note 20 Ultra Basın Görselleri Yanlışlıkla Sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bir sonraki amiral gemisi modelleri, Galaxy Note 20 serisinin lansmanı ile tanıtılacak. Şimdiye kadar bu seri hakkında birçok söylenti ve sızıntı gördük. Şimdi ise Galaxy Note 20 Ultra modelinin basın görselleri yanlışlıkla Samsung Rusya internet sitesi üzerinde ortaya çıktı.

Basın renderları yanlışlıkla internet sitesinde listelenen Galaxy Note 20 Ultra’nın bu görselleri hemen siteden kaldırıldı. Yayınlanan görseller, akıllı telefonun arka yüzeyinde yer alan kamera modülü tüm ihtişamı ile gözler önüne sermektedir. Render görüntülerinden de görülebildiği gibi Note 20 Ultra modeli, Samsung’un S20 Ultra modeli ile benzer bir arka kamera modülüne ev sahipliği yapıyor.

Samsung’un sitesinde ortaya çıkan bu sızıntı daha sonrasında Ishaan Aggarwal tarafından Twitter ortamına taşındı. Aggarwal, paylaştığı tweette yanlışlıkla paylaşılan basın renderlarını gözler önüne serdi. Samsung’un böyle bir hatayı nasıl yaptığını bilemiyoruz ancak şirket daha önce de buna benzer bir hata yaparak amiral gemisi modelinin tasarımını paylaşmıştı. Kim bilir belki de bir hata değil de bilerek paylaşılmış olabilir.

Ayrıca render görüntüleri önemli bir şeyi de bizlere sunuyor. Bu görüntüler Galaxy Note 20 Ultra’nın mistik bakır rengini gözler önüne seriyor. Daha önceden Samsung sızıntıları ile popüler olan IceUniverse, Note 20 Ultra’nın bu renk seçeneğine sahip olacağını belirtmiş ve paylaşmıştı. Görünen o ki bu sızıntı gerçekten de doğruymuş.

Şu ana kadar render görüntüleri dışında herhangi bir doğrulanmış teknik özellik Samsung tarafından ne sızdırıldı ne de paylaşıldı. Ancak Samsung genellikle üst seviye Note serisini Ağustos aylarında tanıtmaktadır. Bu nedenle şirketin bu yıl da aynı geleneğe uyarak yine Ağustos ayında Note serisinin yeni üyelerini tanıtmasını bekliyoruz.

“Galaxy Note 20 Ultra Basın Görselleri Yanlışlıkla Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir