Flyme 8.1, Android 10 Tabanlı Olarak Meizu 17 Serisi ile Çıkacak

Meizu 17 serisi, 8 Mayıs tarihinde düzenlenecek özel tanıtım etkinliği ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Meizu 17 ve Meizu 17 Pro amiral gemileri, şirketin ilk 5G destekli akıllı telefon modelleri olacak. Şirketin Weibo sosyal mesya platformu üzerinden paylaştığı tanıtım görseline göre, Android 10’u Flyme 8.1 ile çalıştıran ilk cihazlar olacak.

Meizu, dünya çapında geeks arasında tasarımı ile popülerdir. Benzer şekilde yazılım, kendi ülkesi Çin’de Android Skin olarak bilinir. Ne yazık ki, yazılımın en son sürümü hala Android Pie tabanlı.

Son olarak, Meizu 17 serisinde Android 10 Flyme 8.1’in tanıtımı ile bu değişecek. Ne yazık ki, şirketin paylaştığı teaser mobil yazılımının yeni sürümü hakkında hiçbir şey açıklamıyor.

Ancak, en son yazılımın yerel Android 10 karanlık modunu benimseyeceğini biliyoruz. Karanlık mod, Meizu akıllı telefonlardaki Versiyon 7’den beri mevcuttu.

Versiyon 8’in piyasaya sürülmesiyle Gece Modu, yeni özellikler ve geliştirmelerle sürüm 2.0’a güncellendi. Şimdi, bir kez daha Flyme 8.1 ile, Google tarafından sunulan stok seçeneğini kullanarak bir facelift alması bekleniyor.

Son olarak, Meizu 17 serisinin lansman etkinliğinde Flyme 8.1 hakkında daha fazla bilgi elde edeceğiz. Hatta marka, güncelleme için uygun cihazların listesini bile açıklayabilir.

“Flyme 8.1, Android 10 Tabanlı Olarak Meizu 17 Serisi ile Çıkacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir