Sebi İxir Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Sebi İxir leke kremi genel olarak ciltteki farklı türdeki lekeleri yok etmeye yönelik bir üründür. Sebi İxir leke kremi yorumlarına baktığımızda pek çok olumlu yorum görüyoruz. Yani Sebi İxir leke kremi kullananlar, kremin çok etkili olduğunu söylüyorlar. Peki Sebi İxir leke kremi nedir, ne işe yarar, içindekiler nelerdir, fiyatı ne kadar, nasıl kullanılır, faydaları nelerdir, yan etkileri nelerdir? Gelin, hep birlikte öğrenelim!

Sebi İxir Leke Kremi Nedir?

Bu krem cildi kesinlikle soymaz ve etken maddesi hücre yenileyici bir maddedir. Asit türevleri ve hidrokinon maddeler içermez. Bu krem normal cilt tipleri, kuru ve hassas cilt tipleri için uygundur. Günde sabah ve akşam olmak üzere iki kez kullanılır. 

Bu krem cildi yenileyerek onarır. Bu krem güneş lekeleri, yaşlanma lekeleri, doğum lekeleri, koyu lekeler, çiller ve siyah noktaları iyileştirir. Ayrıca bu leke kremi cilt tonunu eşitler ve cilde aydınlık bir görünüm verir.

Bu krem yalnızca yüz bölgesinde değil koltuk altı, ayaklar, topuklar, eller, genital bölge, diz bölgesi, dirsek bölgesinde oluşan kararmaları ve cilt tonu değişikliklerini giderir. Cildi nemlendirir. Güneşin UVA ve UVB gibi zararlı ışınlarından cildi korur.

Sebi İxir Leke Kremi Fiyatı

Bu kremin 2020 fiyatı 89 liradır.

Sebi İxir Klasik Leke Kremi Ne İşe Yarar?

Bu kremin içerik listesinde su, dicaprilil karbonat, olea europaea meyve özü, olea europaea meyve yağı, butyrospermum parkii yağı, gliserin, gliseril stearat, heksildekanol, heksildesil laurate, setearil alkol, sodyum stearoil glutamat, pentaeritritil distearat, hidrojenetreid, heterosikletabit, titanyum dioksit, parfüm, fenoksietanol, sodyum poliakrilat, sesamum indicum çekirdeği yağı, triticum vulgare germ yağı, etheksilgliserin, ksantan sakızı, tetrasoidum edta, nergis jonquilla çiçek yağı, narenciye aurantium çiçek yağı, çinko, limonen, kalitropil, citloolil, citloolylile, citloolylile, heksil sinnamal ve geraniol bulunur.

Bu krem, stres giderici ve nemlendirici özelliklere sahiptir. Bu krem ile cildinizi sakinleştirin. Bu leke kremi genel olarak yara izlerine ve lekelere hitap ederken cilt üzerindeki stresi hafifletmeye yardımcı olarak, kusurları yoğun bir şekilde besleyen ve cilt kusurlarının görünümünü azaltan koruyucu bir örtü sunar. Tüm cilt tipleri için uygun olan yağlı olmayan formül, sakinleştirici bir etki için tüm doğal bileşenleri kullanır. Ayrıca, hassas ve akneye yatkın cildi rahatlatır ve nemlendirir.

Bu krem cilde zarar vermeden leke ile mücadelede ne kadar hızlı harekete geçtiğini seviyoruz. Bu leke bakım kremi, akneyi azaltmak, güneş lekelerini, çilleri, doğum lekelerini, koyu lekeleri ve yaşlılık lekeleri ve herhangi bir yara izini hızla iyileştirmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Formül ayrıca sorunlu cildi rahatlatmak ve tedavi etmek için idealdir. Bu kremi uyguladıktan sonra cildiniz nemlendirilmiş halde kalır ve gözeneklerin içindeki iltihaplanma azaltılırken, cilt için koruyucu bir bariyer oluşturulur.

Bu leke kremi ayrıca ciltteki ton eşitsizliklerini giderir, cilt rengini açar ve ciltteki kararmaları giderir. Koltuk altı, dirsek, dizler, vücudun kıvrımlı bölgeleri, ayaklar, topuklar, eller ve yüz bölgesindeki kararmaları giderir ve cildi aydınlatır.

Cildinizi temizledikten sonra, lekeler, kuruluk veya akneye yatkın bölgelerden etkilenen cilt bölgesine kalın bir krem tabakası uygulayın ve bu kremi gözünüzden uzak tutmaya dikkat edin. Emilimine yardımcı olmak için eşit olarak yayın ve hafifçe ovalayın. Sinerjik bir rutin için sorunlu bölgelere hitap eden ve cilt üzerindeki stresi hafifletmek için cildi yatıştırıcı bir çözüm olan bu kremi temizlemek için suyla durulayın. Gündüz ve gece için krem ​​olarak kullanın ve temiz, parlak bir cildin tadını çıkarın.

Sebi İxir Leke Kremi Faydaları

Sebi İxir Leke Kremi, cilt için koruyucu bir bariyer oluşturan yağlı, nemlendirici, merhem tipi bir krem iken, tamamen doğal aktif bileşenler cildi lekelerden arındırır ve rahatlatır. Bu krem, geleneksel olarak doğal bir anti-enflamatuar, hasarlı cildi tedavi etmek ve hatta yara izlerini hafifletmek için kullanılır. Akneye yatkın bir cilt, aynı zamanda bir antioksidan ve leke savaşçısı olan doğal bileşenlere sahip olan bu krem ile rahatlama sağlar. Akne eğilimli ciltlerin yanı sıra hassas ciltler için mükemmel olan bu krem, sakinleştirici ve yatıştırıcı efektlerle maksimum hidrasyon için bir baz olarak tamamen doğal bileşenler kullanır. Hem gündüz hem de gece krem olarak kullanın ve temiz cildin keyfini çıkarın.

Sebi İxir Leke Kremi Kullanımı Nasıldır?

Bu kremi kullanmadan önce cildinizi bir yüz temizleme ürünü ve suyla temizleyin. Cildinizi kurulayın. Ardından ellerinizi sabun ve suyla temizleyin. Sabah ve akşam olmak üzere cilde, bu kremi kalın bir tabaka halinde sürün ve hafifçe ovalayın. Ardından tekrar ellerinizi sabun ve suyla temizleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir