Samsung Galaxy Fold 2, Daha Uygun Bir 256 GB Versiyonu İle Gelecek

Samsung, ilk katlanabilir telefonun 2019 yılı itibariyle piyasaya sürdü. Galaxy Fold, yüksek fiyat etiketine sahip olmasına rağmen güzel satış sayılarını yakaladı. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şu anda katlanabilir telefonunun devam modeli olan Galaxy Fold 2 üzerinde geliştirmeler yapıyor ve bu cihazı tanıtmaya hazırlanıyor.

Bir süredir Galaxy Fold 2 modeli ile alakalı bazı spekülasyonlar etrafta dolanıyor. En son ortaya çıkan söylentiye göre Samsung Galaxy Fold 2, iki farklı depolama seçeneği ile birlikte kullanıcılara sunulacak. Geçen yılkı Galaxy Fold, sadece 512 GB depolama alanı seçeneği ile piyasaya sürülmüştü. Ancak Samsung bu sene böyle yapmayacak ve 256 GB depolama alanını da seçenekler arasına dahil edecek.

Sammobile tarafından aktarılan bilgiye göre 256 GB depolama alanına sahip olan Fold 2, SM-F916 model numarasına sahip. 512 GB depolama alanına sahip olan varyantın ise SM-F91x model numarasına sahip olacağı iddia ediliyor.

Daha düşük depolama alanına sahip bir modelin de mevcudiyeti Samsung için fiyatlandırma konusunda önemli bir fayda sağlayacaktır. Yüksek kapasiteli Galaxy Fold 2 modeline kıyasla önemli derecede fark eden bir fiyat düşüşü olacaktır. 1.400 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan Galaxy Z Flip, yeni katlanabilir telefonların fiyatı konusunda bize ipucu verebilir.

“Samsung Galaxy Fold 2, Daha Uygun Bir 256 GB Versiyonu İle Gelecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir