Özel Electrolux Servis Esenler


1920’lerde elektrikli süpürge üreterek çalışmalarına başlayan Electrolux günümüzde beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, klimalardan temizlik robotlarına kadar birçok kalemde ürün skalasına sahiptir. Electrolux ürünleri ev kullanıcılarına hitap etmenin yanında, Electrolux’ün sanayi tipi fırınlarıyla ticari faaliyette bulunan firmalara da satışını yaptığı birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Ürettiği tüm cihazlarda son teknolojiyi kullanan Electrolux, kullanımı kolay, kaliteli ve uzun yıllar dayanan ürünleriyle bilinmektedir. Firmamız tarafından sunulan Electrolux servis hizmetleri, markanın tüm modellerini kapsayan geniş bir hizmet ağını içermektedir.

Electrolux Servis hizmetimiz, bir dünya markası olan firmanın ürünlerine yakışır nitelikte kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Electrolux ürünlerine hizmet sunan personellerimiz markanın tüm ürünlerinde uzun saatler servis deneyimine sahip, tecrübeli, eğitimli, teknik donanımı yüksek ve öğrenmeye açık kişilerden oluşmaktadır. Size hizmet sunan personellerimizi titizlikle seçmemizin yanında, bizi aramanızla birlikte gelişen servis prosedürümüzde tüm tamir ve bakım hizmetleri şeffaf bir biçimde sürdürülecektir.

Mobil ekiplerimiz cihazınızın arızasına anında müdahale ederek, uzun süreli cihaz kullanamama sorunu yaşamanızın önüne geçecektir. Zengin malzeme stokumuz sayesinde cihaz arızaları parça beklemeye gerek olmadan hızlıca çözülmektedir.

Electrolux Servis Esenler hizmetimizi 444 78 56 numaralı telefondan arayarak müşteri temsilcilerimize arıza kaydınızı oluşturabilir, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Personellerimiz 7 gün 24 saat hizmet sunarak en acil tamir ihtiyaçlarınızı kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturacaktır. Firmamızdan alacağınız teknik servis hizmetinden memnun kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir