Muscoflex Krem Ne İşe Yarar?

Muscoflex krem genel olarak kasları rahatlatan çok etkili bir ilaçtır. Peki Muscoflex krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Muscoflex Krem Nedir?

Bu krem gecikmiş başlangıçlı kas ağrısı, osteoartrit ağrısı, kas-iskelet sistemi ağrıları ve acıları, kas gerginlikleri, kas kasılmaları, çeşitli deri bozuklukları, ağrı ve diğer hastalıkları için kullanılır. Bu krem, bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş amaçlar için de kullanılabilir.

Bu krem, aktif bileşenler olarak diklofenak topikal, keten tohumu yağı topikal, mentol topikal ve metil salisilat topikal içerir.

Bu krem prostaglandin sentezini azaltarak çalışır. cilt bozukluklarının tedavisi, kas-iskelet ağrısı ve ağrılarının hafifletilmesini sağlamak, ağrıyı ve gecikmiş kas ağrısını azaltmak için kullanılan bir üründür. Bu kremin kullanımları, kompozisyonu, dozajı, yan etkileri ve yorumları ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Muscoflex Duo Tablet Nedir?

Bu krem ağrı kesici bir ilaçtır. Romatoid artrit, ankilozan spondilit ve osteoartrit gibi hastalıklarda ağrı ve iltihabı azaltmak için alınan bir ilaçtır. Ayrıca kulak ve boğazdaki kas ağrısını, sırt ağrısını, diş ağrısını, ateşi veya ağrıyı hafifletmek için de kullanılabilir.

Muscoflex tablet yiyeceklerle birlikte alınmalıdır. Bu, mide rahatsızlığınızı önleyecektir. Doktorunuz tarafından tavsiye edildiği gibi düzenli olarak almalısınız. Daha fazla almayın veya doktorunuzun önerdiğinden daha uzun süre kullanmayın.

Bu ilacın yaygın yan etkilerinden bazıları mide bulantısı, kusma, mide ağrısı, iştahsızlık, mide ekşimesi ve ishaldir. Bu yan etkilerden herhangi biri sizi rahatsız ediyorsa veya zamanla geçmezse, doktorunuza bildirmelisiniz. Doktorunuz yan etkileri azaltma veya önlemede size yardımcı olabilir.

İlaç herkes için uygun olmayabilir. Almadan önce, kalbiniz, böbrekleriniz, karaciğeriniz veya mide ülseri ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa doktorunuza bildirin. Sizin için güvenli olduğundan emin olmak için, doktorunuza aldığınız diğer tüm ilaçlar hakkında bilgi verin. Hamile ve emziren anneler bu ilacı kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

Muscoflex Krem Muadili

Adeleks Tablet, Kaserax Krem, Kenfix Tablet, Maxrelax Merhem, Maxthio Tablet, Megaflex Kapsül, Muscal Tablet, Muscomed Krem, Muscoril Kapsül, Musfixa Merhem, Myal Fort Kapsül, Recoside Merhem, Redemus Merhem, Tefel Efervesan Tablet, Thiospa Merhem, Tiorelax Merhem Ve Tyoflex Merhem bu kremin muadilleridir. 

Muscoflex Krem Fiyatı

Bu kremin güncel fiyatı 19.33 liradır.

Muscoflex Krem İçeriği

Bu kremin aktif maddesi tiyokolşikosid adlı maddedir. Yardımcı maddeleri ise lavanta esansı, metil paraben, propil paraben, etil parabendir.

Muscoflex Krem Eşdeğeri

Adeleks Tablet, Kaserax Krem, Kenfix Tablet, Maxrelax Merhem, Maxthio Tablet, Megaflex Kapsül, Muscal Tablet, Muscomed Krem, Muscoril Kapsül, Musfixa Merhem, Myal Fort Kapsül, Recoside Merhem, Redemus Merhem, Tefel Efervesan Tablet, Thiospa Merhem, Tiorelax Merhem Ve Tyoflex Merhem bu ilacın eşdeğerleridir.

Muscoflex Duo Krem Fiyatı

Bu ilacın güncel fiyatı 27.98 liradır.

Muscoflex Duo Krem Neye Yarar?

Bu krem genel olarak gecikmiş başlangıçlı kas ağrısı, osteoartrit ağrısı, farklı deri hastalıkları, ağrıları, kas ve iskelet sistemi ağrıları ve sancıları, bel ağrısı, omuz ağrısı, boyun ağrısı, sırt ağrısı, bel tutulması, boyun tutulması, sırt tutulması gibi hastalıkların tedavisinde uygulanır. 

Bu krem genel olarak kaslardaki gerilmeler, ağrılar, acılar, kasılmalar için kullanılan gevşetici bir ilaçtır. Omurga, eklemler, kaslar ve iskelet sisteminde oluşan ağrı ve sancı durumlarını giderir. 

Muscoflex Krem Kullanımı

Bu kremi mutlaka doktorunuzun tarif ettiği şekilde kullanın. Bu kremi kullanmadan önce ellerinizi sabun ve suyla yıkayın. Ardından temiz cilde bu kremden kalın bir tabaka halinde sürün ve cilde hafifçe masaj yapın. Daha sonra bu bölgeyi bandajlayabilirsiniz ya da sıcak bir havlu kapatabilirsiniz. Son olarak ellerinizi sabun ve suyla yıkayın.

Muscoflex Krem Yan Etkileri

Cilt tahrişi, alerjik kontakt dermatit ve anafilaktik reaksiyonlar bu krem içerisindeki bileşenlerden meydana gelebilecek olası yan etkileri bir listesidir. Bu kapsamlı bir liste değildir. Bu yan etkiler mümkündür ancak her zaman ortaya çıkmaz. Bazı yan etkiler nadir ancak ciddi olabilir. Bu yan etkilerden, özellikle de beklemenize rağmen geçmeyen herhangi birini gözlemlerseniz mutlaka doktorunuza danışın. Bu krem ayrıca burada listelenmeyen yan etkilere neden olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir