Meizu 17 Pro Modelinin 27W Kablosuz Şarj Desteğinin Olacağı Doğrulandı

Meizu, akıllı telefon pazarında kendini yeniden öne çıkarmak için uzun süredir büyük bir adım atmaya hazırlanıyor. Şirket, 8 Mayıs tarihinde 5G bağlantı desteğine sahip Meizu 17 serisini tanıtacak. Bu seride Meizu 17, Meizu 17 Pro ve Meizu 17T modelinin olması bekleniyor. Şirket kısa süre sonra tanıtacağı akıllı telefonları için heyecan uyandırmak amacıyla bazı tanıtım görselleri yayınlıyor.

Meizu, bugün itibariyle Meizu 17 Pro modeli ile ilgili bir bilgi paylaştı. Akıllı telefonun 27W kablosuz hızlı şarj özelliğine sahip olacağını açıkladı. Şirket, cihazın kablolu şarj hızından bahsetmese de daha önceden 3C sertifikasyon listesi üzerinde telefonun 40W kablolu şarja sahip olacağı ortaya çıkmıştı.

Meizu 17 Pro Modelinin Bilinen Tüm Özellikleri

Meizu 17 Pro, bu yıl şirket tarafından piyasaya sürülen en önemli cihazlardan biri olacak. Bu nedenle cihazın Snapdragon 865 yonga seti ile bütünleşik X55 5G modemine sahip olması muhtemel. Akıllı telefon UFS 3.1 depolama teknolojisine sahipken bellek olarak ise 8GB RAM ile karşımıza çıkacak.

Akıllı telefonun ekranının sağ üst köşesinde bir kamera deliği bulunacak. Bu ekranın ise 90Hz yenileme hızına sahip olan AMOLED panel olacağını biliyoruz. Ekrandaki deliğin içinde ise 129 derecelik 32MP ultra geniş açılı özçekim kamerası yer alacak.

Arka bölümde ise yatay olarak konumlandırılmış dörtlü kamera modülünün olması bekleniyor. Standart versiyonda, Sony’nin 64MP IMX686 birincil kamerası yer alacak. Muhtemelen Pro modelde de bu sensör bulunacaktır.

Cihazın geri kalan özellikleri ise 2 gün içinde karşımıza çıkacak. Akıllı telefon Android 10 tabanlı Flyme OS’un yeni sürümü ile gelecek. Fiyatlandırma ve satışa sunulacağı tarih ise 8 Mayıs’taki tanıtım etkinliğinde belli olacak.

“Meizu 17 Pro Modelinin 27W Kablosuz Şarj Desteğinin Olacağı Doğrulandı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşaibilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir