İstanbul Airfel Servis Hizmetinize Hazır!


Doğalgaz faturalarının birçok evin bütçesini derinden sarstığını görüyoruz. Fakat şartlar aynı olsa da birçok eve farklı tutarda faturalar geldiği gibi bir durum var ortada. Doğalgaz faturasını birçok faktör etkileyebilir; evin yalıtımı, coğrafi olarak yüksekliği, kombinin ne kadar eski olduğu gibi birçok kriter var ve bu kriterlerin çoğu da değiştirilmesi zor kriterler. Fakat doğalgaz faturasına en fazla etki eden parametre kombinin bakımlarının zamanında ve tam olarak yapılmasıdır.

Kaliteli Hizmetin Adresi: İstanbul Airfel Servis

Kombilerin bakımlarının her sene kışa girmeden önce en az bir defa mutlaka yapılması gerekir. Ayrıca bakımı yapacak olan servisin de o markada uzmanlaşmış teknik ekip tarafından yapılması gerekir. Eğer kombinizin markası Airfel gibi bilindik bir marka ise Airfel Servis bulmak konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Yoğuşmalı ve bacalı kombilerde birkaç detay farklı olsa da bakımları genelde aynıdır.

Kombi bakımlarında ilk olarak suyun ve kaloriferlerin ısınma durumu kontrol edilir. Bunun arkasından da kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir. Bunların arkasından kombinin içi açılarak, tozlanma durumu kontrol edilir. Eğer çok fazla toz varsa burası titizce temizlenir. Yanma odasında bulunan brülör mutlaka temizlenir. Daha sonra baca fanı, elektrik bağlantı noktaları ve hatları, bar basıncı, baca fanı, genişleme tankı, filtreler vs. detaylı olarak kontrol edilir.

Eğer İstanbul’da iseniz detaylı kombi bakımı için 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Kombinizin bakımını, güvenliğiniz ve evinizin bütçesi için kesinlikle aksatmamalısınız.

Website: https://www.airfel-servis.org

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir