Huawei Enjoy 20 Pro Modelinin Tüm Özellikleri Lansman Öncesi Sızdırıldı

Huawei, 19 Haziran tarihinde Çin’de düzenleyeceği etkinlik ile birlikte Huawei Enjoy 20 Pro 5G modelini piyasaya sürecek. Şimdi ise bu resmi lansmana sayılı günler kala Huawei Enjoy 20 Pro 5G modelinin tüm özellikleri çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Akıllı telefonlar konusunda çeşitli güvenilir paylaşımlar yapan tipster DigitalChat Station, Huawei Enjoy 20 Pro’nun tüm teknik özelliklerini içeren bir web sayfasının görüntüsünü yayınladı. Bu görüntüdeki özellikleri şirketin yakın zamanda piyasaya sürdüğü Huawei Enjoy Z 5G modeli ile karşılaştırdığımızda oldukça benzer olduğunu söyleyebiliyoruz.

DigitalChatStation’a göre Huawei Enjoy 20 Pro modeli, su damlası çentiğe sahip olan bir ekran ile karşımıza çıkacak. Bu ekran 6.5 inç boyutunda, 1080 x 2400 Full HD+ çözünürlükte olacak. Bunun yanında cihazın ekranı daha yumuşak animasyonlar sunabilmek için 90Hz yenileme hızını ve 180Hz dokunmatik örnekleme hızını destekleyecek.

Huawei, yeni Enjoy 20 Pro modelinde kendi Kirin yonga setleri yerine MediaTek’in NSA/SA çift modlu 5G ağ desteğine sahip yongalarını kullacak. Cihazın arka bölümünde 48MP ana kamera, 8MP ultra geniş açılı kamera ve 2MP derinlik sensörü içeren üçlü arka kamera kurulumu olacak. Ön tarafta ise yapay zeka özellikleri ile donatılan 16MP özçekim kamerası göreceğiz.

Akıllı telefonda uzun süreli kullanıma olanak tanımak için 4.000mAh kapasiteli bir batarya mevcut olacak. Bu bataryanın hızlı bir şekilde şarj edilebilmesi için ise 22,5W süper hızlı şarj desteği cihazda sunulacak. Huawei’nin yeni Enjoy 20 Pro modeli, Android 10 tabanlı EMUI 10.1 arayüz sürümü ile birlikte ön yüklü şekilde kutusundan çıkacak.

“Huawei Enjoy 20 Pro Modelinin Tüm Özellikleri Lansman Öncesi Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir