Galaxy S20 Fan Edition Modelinin Batarya Kapasitesi ve Renkleri Sızdırıldı

Samsung‘un bu yılın sonunda Galaxy S20 Fan Edition modelini piyasaya sürmesi bekleniyor. Şirketin yeni modelinin Galaxy S20 Fan Edition veya sadece Galaxy Fan Edition olarak isimlendirilebileceği belirtiliyor. Bununla birlikte Galaxy S20 Lite olarak adlandırılmayacağı kesin olarak görünüyor.

Geçtiğimiz hafta güvenilir bir teknoloji uzmanı Samsung’un yeni modeline dair bazı önemli ayrıntılar paylaşmıştı. Bu haftanın başlarında Güney Koreli bir haber kaynağı cihazın kamera kurulumu ve fiyat etiketi ile alakalı önemli bilgiler paylaştı. Şimdi ise Hollandalı bir kaynağın paylaştığı yeni haber ile Galaxy S20 Fan Edition modelinde 4.500mAh kapasiteli bataryanın bulunacağı iddia ediliyor.

Galaxy S20 Fan Edition SM-G780 model numaralı 4G sürüm ve SM-G781 model numaralı 5G sürüm ile piyasaya sürülecek. Yine Hollandalı yayının belirttiğine göre S20 FE modelindeki bataryanın model numarası EB-BG781ABY şeklinde olacak. Nominal kapasitesi 4.370mAh olan bu pilin tipik değerinin ise 4.500mAh olduğu söylenebilir.

Haberde ayrıca Galaxy S20 Fan Edition’ın renk seçenekleri de açıklandı. Buna göre cihaz kırmızı, beyaz, yeşil ve turuncu gibi renklerle satışa sunulacak. Ayrıca Güney Koreli bir yayın geçtiğimiz günlerde cihazın kendi ülkesinde 750 dolarlık bir fiyatlandırma ile satılabileceğini belirtti. Belirtilen bu fiyat önceki Galaxy S10 Lite modeline kıyasla 100 dolar daha fazladır. Şirketin bu yılın sonuna kadar 5 milyon adet Galaxy S20 FE modeli üretmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition Modelinin Özellikleri

Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgiler Galaxy S20 FE modelinin 120Hz yenileme hızına sahip ekrana ve Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setine sahip olacağını ortaya koydu. Söylentilere göre akıllı telefon 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı ile gelecek. Satın aldığınız zaman ise kutusundan Android 10 işletim sistemi ön yüklü olarak çıkacak.

S20 Fan Edition modelinin arka bölümünde üçlü kamera kurulumu mevcut olacak. Bu kamera kurulumu 12MP geniş açılı kamera, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 3x optik yakınlaştırma yapabilen 8MP telefoto kamera olarak karşımıza çıkacak. Cihazın ön tarafında 32MP ön kamera yer alacak. Ayrıca akıllı telefon IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına ve 3,5mm kulaklık girişine de sahip olacak.

“Galaxy S20 Fan Edition Modelinin Batarya Kapasitesi ve Renkleri Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir