Coresatin Krem Ne İşe Yarar?

Coresatin kremi uzun yıllardır kullanılan etkili bir üründür. Peki Coresatin kremi nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Coresatin Krem Nedir?

Bu krem, küçük çocukları, bebekleri ve yetişkinleri etkileyen çok çeşitli cilt rahatsızlıklarını tedavi etmek için reçete edilen topikal bir kremdir. İlaç, iltihabı azaltarak ve cildi nemlendirerek çalışır. Bu da onu dermatit, böcek ısırıkları, bebek bezi döküntülerini, pişiği tedavi etmek veya cilt rahatlığını artırmak için yararlı hale getirir. Doktorunuz ayrıca diğer listelenmemiş durumlar için de reçete edebilir.

Coresatin Kremi Fiyatı 

Coresatin kremi çeşitli formları ve türlerine göre fiyatları 20 lira ile 170 lira arasında değişir.

Coresatin Krem Ne İşe Yarar?

Dengeli cilt mikrobiyomu ve cilt bariyeri için yüksek kaliteli biyositler içeren bu krem, cilt bariyer bütünlüğünün ve cilt mikrobiyomunun cildin bariyer işlevi üzerinde eşit bir öneme sahip olduğuna işaret eden en son bilimsel bilgilere dayanmaktadır. Mikrobiyomdaki değişiklikler, cilt bariyer bütünlüğünün bozulmasıyla bağlantılı olabilir, bu da cilt hassasiyeti ve hatta hastalıkların gözle görülür belirtilerine neden olabilir.

Cilt bariyeri bütünlüğünün restorasyonu için özel cilt bakım ürünlerinden birisi olan bu krem cildi onarır. Cilt bariyeri onarıcı terapiler, dermatolojik tedavilerin vazgeçilmez bir parçası olduğundan, bu krem, cilt bariyer koşullandırması için özel cilt bakım ürünleri sunar. Bu krem, bariyer işlevini yitirmiş kuru, pullu ve çatlamış bir cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak cilt bariyer bütünlüğünü iyileştirmeye ve sürdürmeye yardımcı olur ve patojenik mikroorganizmaların penetrasyonunu önler.

Coresatin Kreminin Renk Çeşitleri

Coresatin cilt bakım ürünleri farklı renklerden oluşan ve farklı cilt sorunlarını tedavi eden bir seridir.

Coresatin Sarı

Bu krem kuru, çatlamış, pul pul, tahriş olmuş ve kaşıntılı ciltte anında ve kalıcı rahatlama sağlar. Eşsiz formülasyonu, enflamatuar cilt bozukluklarının neden olduğu mikropların tamamını doğal olarak ortadan kaldırarak onu egzama, dermatit, rosacea, seboreik dermatit ve zona için tedavi edici bir nemlendirici ve sterilize edici krem ​​haline getirir.

Bu el ve vücut kremi, en hassas cildi bile doğal olarak canlandırdığı ve koruduğu kanıtlanmış faydalı deniz dikeni içerir. Nazik, tahriş edici olmayan nitelikleri doğal pul pul dökülmeyi teşvik eder, tahrişi önler, hidrasyonu iyileştirir ve tüm vücuttaki cildi yumuşatabilir.

Coresatin antibakteriyel kremdeki aktif bileşenlerden biri mantar, bakteri ve diğer cilt enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılan yüzde 0,04 klorheksidin diglükonattır. Mikroorganizmaların büyümesini yok ederek cildin temizlenmesine ve dengelenmesine yardımcı olur.

Bu cilt onarım tedavisi yetişkinler, çocuklar ve bebekler için uygundur ve vücutta, yüz, el, ayak ve saç derisinde kullanımı güvenlidir. Coresatin sterilize edici cilt onarım kremi aynı zamanda çatlamış, güneşe zarar veren cildi korur ve UV kaynaklı hücre hasarına karşı koruma sağlayabilir.

Coresatin Pembe

Bu krem, enflamatuar cilt bozukluklarının neden olduğu mikropların tümünü doğal olarak öldürür. Bu krem, egzama, dermatit, pişik ve blefarit için terapötik bir nemlendirici ve dezenfektan olarak kullanılır.

Bu el ve vücut kremi, en hassas cildi bile doğal yollarla canlandırdığı ve koruduğu kanıtlanmış faydalı pantenol içerir. Nazik, tahriş edici olmayan nitelikleri doğal peeling yapmayı teşvik eder, ciltteki tahrişi önler, cildi nemlendirir ve cildi yumuşatabilir.

Coresatin Mavi

Bu krem dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu kremin benzersiz formülasyonu dermatoz, el ve ayaklardaki kuruluk, liken planus, sedef hastalığına yatkın son derece kuru, çatlak, kaşıntılı veya tahriş olmuş ciltler için kalıcı rahatla ve iyileşmenin sağlar.

Coresatin Allantoin cilt steroidal olmayan dezenfektan krem ​​enflamatuar cilt bozukluklarının neden olduğu mikropların tamamını öldürür. Cilt bütünlüğü için uygun nem sağlar. Her türden hafif ila şiddetli cilt problemlerini iyileştirir. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler için uygundur. Vücutta, yüzünde, eller, ayaklar, saç derisi ve hatta dudaklarda kullanılabilir. 

Coresatin Kırmızı

Bu krem, topikal steroid ihtiyacını en aza indiren benzersiz bir formüldür. Hassas cildi yatıştıran ve düzenleyen bu krem, cildinizin bariyer etkisini ve yenilenmesini destekleyen nemlendirici aktif bileşenler içerir. Yağlılık hissi bırakmadan hassas cildi yatıştıran ve düzenleyen hafif bir dokuya sahiptir. Cildi yatıştıran, rahatlatan ve sakinleştiren besleyici maddeler sunar.

Bu krem, derinin koruyucu tabakası işlevini kaybettiğinde ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırır. Cildin doğal bariyer restorasyon sürecini harekete geçirir. Tahriş olmuş cildi yatıştırır, gevşetir ve yatıştırır. Dermatolojik müdahaleler ve lazer uygulamaları sonrası cilt tedavilerinde tahrişi yatıştırır.

Bu krem, ciltteki enfeksiyonların ve çeşitli hastalıkların neden olduğu şiddetli alevlenmelerde kuruluğu önler ve tahrişi azaltır. Genel bakım ve tıbbi hizmetler alanında cilt koruma programları için günlük cilt bakımının etkinliği kanıtlanmıştır.

Coresatin Yeşil

Bu krem cildinizdeki çeşitli türdeki mantar enfeksiyonlarını yok eder. El mantarı, ayak mantarı, tırnak mantarı ve kasık mantarı gibi çeşitli cilt rahatsızlıklarını iyileştiren bu kremi temiz cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Günde iki ya da üç defa kullanabilirsiniz.

Corasetin Mor

Bu krem emzirme sürecinde göğüs ucunda oluşan çatlakları iyileştirir. Cerrahi yaralar, ameliyat dikiş yaraları, makat yaraları iyileştirir ve ciltteki mikropları yok eder. Cildi çok iyi bir şekilde nemlendirir, yumuşatır ve cildi canlı hale getirir.

Coresatin Krem Nasıl Kullanılır?

Bu kremi ciddi şekilde hasar görmüş veya tahriş olmuş cilde uygulamayın. Beklenmedik sağlık komplikasyonlarına neden olabileceğinden, kremin gözler, ağız veya kulaklar gibi herhangi bir mukoza zarına temas etmemesi de önemlidir.

Bu kremi kullanırken doktorunuz veya eczacınız tarafından size sağlanan tüm talimatlara kesinlikle uyun. Optimum ve güvenli dozaj, hastaya ve tedavi edilen duruma göre farklılık gösterebilir.

Bu ilaç bazı hastalar için güvensiz olabileceğinden, hamileyseniz veya emziriyorsanız, ayrıca alerjiniz, başka hastalıklarınız veya devam eden sağlık durumunuz varsa ve başka herhangi bir form alıyorsanız, doktorunuza her zaman bilgi vermeniz önemlidir. ilaç, takviyeler veya bitkisel ürünler.

Alerjik veya aşırı duyarlı reaksiyonunuz varsa hemen acil tıbbi yardım isteyin. Bir reaksiyonun yaygın belirtileri arasında kurdeşen, şişme, deri döküntüleri, göğüs ağrıları ve ayrıca nefes alma veya yutma güçlüğü bulunur.

En etkili sonuçları almak için bu kremi kullanırken doktorunuzun talimatlarına uyun. Belirti şiddetine ve tedavi edilen duruma bağlı olarak etkilenen bölgeye günde bir veya iki kez az miktarda krem ​​sürülmelidir. Kiri veya gevşek cildi temizlemek için her uygulamadan önce ellerinizi ve uygulama bölgesini sabun ve suyla yıkayın. Kremi cilde nazikçe masaj yaparak ince bir tabaka halinde buharlaşmasını sağlayın. İlacın tedavi edilmeyen alanlara veya herhangi bir mukoza zarına temas etmesini önlemek için uygulamadan sonra ellerinizi iyice yıkayın. Herhangi bir beklenmedik sorunun oluşmasını önlemek için ilacı kullanmakla ilgili sorularınızı doktorunuza sorun.

Corasetin Kreminin Yan Etkileri

Bu krem, doğru kullanıldığında normalde yan etkilere neden olmaz. Cilt tahrişi, şişme, kızarıklık veya kızarıklık gibi olağandışı belirtiler fark ederseniz, daha fazla sorunu önlemek için doğru ayarların yapıldığından emin olmak için derhal doktorunuzu bilgilendirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir